MSI představuje nové grafiky GTX 950

MSI představuje nové grafiky GTX 950

Společnost MSI dnes představuje nejnovější přírůstky do své řady herních grafických karet série GAMING. Grafiky MSI GTX 950 jsou osazeny nejnovějším grafickým jádrem NVIDIA GM206 Maxwell, které plně podporuje rozhraní DirectX 12, jež je součástí systému Windows 10.

Model MSI GTX 950 GAMING 2G je vybaven uznávaným chladičem Twin Frozr V, který díky technologii Zero Frozr a speciálně tvarovaným lopatkám zaručuje extrémně tiché a nerušené herní zážitky. MSI GTX 950 GAMING 2G je ideální karta pro hraní v rozlišení 1080p a MOBA hry, jako je např. DOTA2 a League of Legends.

Klepněte pro větší obrázek

Kromě proslulé série GAMING uvádí MSI také továrně přetaktované modely Armor2X s nápadným  černobílým chladičem, který skvěle pasuje k designu základních desek MSI Krait. Pro potřeby široké veřejnosti a systémové integrátory současně MSI představuje i OC edici grafik, které mají také vyšší taktovací frekvence a jsou vybaveny referenčním chladičem.

Chladič MSI Twin Frozr V

Pověstný chladič MSI Twin Frozr V je špičkou vzduchového chlazení. Přestože grafika nezabere ani dva sloty, chladič svým výkonem s velkou rezervou překoná předchozí generace. Silný a přitom tichý proud vzduchu zajišťují nové 10cm ventilátory Torx a designem ladí s ostatními produkty MSI z herní řady GAMING. Samotný pasiv chladiče je redesignovaný a tepelné trubice mají uspořádání označované jako SuperSU, které zvyšuje jejich efektivitu, a to zejména v kombinaci s technologií řízeného toku vzduchu Airflow Control. Technologií Hybrid Frozr pak MSI navazuje na rok 2008, kdy jako první uvedla zcela tiché high-endové grafické karty, jejichž ventilátory se při bezpečných nižších teplotách úplně zastaví a karta je v provozu chlazena pouze pasivně.

MSI GAMING APP

S novými kartami GTX 950 GAMING 2G přichází další rozšíření herních produktů řady MSI GAMING. Aplikace MSI Gaming App zjednodušuje a usnadňuje hráčům život. Umožňuje jim rychle dle potřeby přepínat mezi OC, herním a tichým režimem. Nabízí také rychlý přístup ke specifickým barevným profilům monitoru pro hry, filmy a speciální režim EyeRest, který eliminuje množství vyzářeného modrého světla. Redukce modrého světla dovolí vašemu tělu se lépe přizpůsobit noční době, takže si po dlouhých herních seancích lépe odpočinete a vaše oči nebudou tolik unavené. Novinkou je také možnost ovládání LED podsvícení karty, kdy má uživatel na výběr z pěti přednastavených režimů.

Získejte Final Fantasy Type-0 HD zdarma

Po omezenou dobu k nákupu grafické karty GTX 950 GAMING 2G získáte navíc zdarma hru Final Fantasy Type-0 HD pro PC. Vstupte do boje jako Class Zero, skupina studentů z elitní vojenské akademie, jejichž země je napadena agresivní sousední říší. V následném boji svrhněte říši a odhalte tajemství nepřátelství pomocí řady magických a bojových schopností. Tato akce probíhá do 30. září 2015 nebo do vyprodání zásob.

 

Řešení pro externí grafiku přes Thunderbolt 3 a USB-C

Témata článku: Herní řada, Maxwell, League, Twin, Moba, Modré světlo, Fantasy, Legends, Herní karta, League of Legends, Final Fantasy, Pro Gaming, Herní grafika, Zero, Gaming, Herní režim, Vzduchový chladič

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší