MSI OC Genie II – další pokrok v automatickém přetaktování

MSI OC Genie II – další pokrok v automatickém přetaktování

Společnost MSI oznamuje, že na nových základních deskách AMD série 9 bude plně dostupná a funkční její populární a pokroková technologie pro automatické přetaktování – OC Genie II. Jediným stisknutí tlačítka OC Genie II nejen zvýšíte výkon procesoru a pamětí, ale odemknete až 8 jader CPU. Díky tomu je technologie OC Genie II tou nejjednodušší a nejefektivnější cestou, jak zvýšit výkon celého systému postaveného na základní desce AMD řady 9 až o 250 %. Připravované základní desky MSI pro AMD 9-series samozřejmě splňují nejvyšší nároky na kvalitu díky použitým komponentám třídy Military Class II.

Nejjednodušší přetaktování za pouhou vteřinu

Klepněte pro větší obrázekPětadvacetileté zkušenosti MSI v oblasti základních desek a přetaktování nesou své výsledky. Od první základní desky, která umožňovala přetaktování (model 80286), až po současnou nejjednodušší cestu zvýšení výkonu počítače až o 250 % pouhým stisknutím jednoho tlačítka.

Technologie OC Genie II po jediném stisknutí tlačítka dokáže:

- Odemknout skrytá jádra CPU
- Zvýšit frekvenci procesoru
- Zvýšit násobič procesoru
- Nastavit napětí CPU
- Zvýšit rychlost pamětí
- Nastavit napětí pamětí

To vše vám zabere pouhou vteřinu a už nikdy se nemusíte zajímat o nastavení v BIOSu ani o doplňkové nástroje a programy.

Ty nejstabilnější komponenty

Základní desky MSI pro platformu AMD řady 9 budou vybaveny těmi nejspolehlivějšími komponentami třídy Military Class II, které splňují armádní standard MIL-STD-810G. MSI komponenty třídy Military Class II zvládají i ty nejextrémnější podmínky a zátěž v moderním armádním vybavení, ať je to extrémně vysoká i nízká teplota, nebo mechanická odolnost. S komponentami Military Class II certifikovanými dle MIL-STD-810G získáte tu nejvyšší kvalitu
 

 

Témata článku: Vysoká odolnost, Moderní komponenta, Vysoká třída, Nejvyšší výkon, Vteřina, Jediná cesta, Jediná frekvence, Nízká třída, Genius

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje