MSI Nightblade: Herní barebone PC se snadným přetaktováním

MSI Nightblade: Herní barebone PC se snadným přetaktováním

Společnost MSI, přední světový výrobce herního hardwaru, dnes uvádí na trh herní barebone PC MSI Nightblade. Robustní, stabilní a pevné tělo MSI Nightblade s objemem jen 16 litrů je ideální pro hráče, kteří odmítají kompromisy v herním výkonu. V MSI Nightblade se již zabydlela herní základní deska ze série MSI GAMING, kvalitní 600W zdroj, vyladěný ventilátor a spousta osvědčených funkcí, jako např. MSI OC Genie. I přes malé rozměry mini-ITX formátu lze do MSI Nightblade osadit plnohodnotnou výkonnou grafiku velikosti ATX, instalovat dva SSD disky spolu s klasickým HDD a klidně i optickou mechaniku. Díky praktickému madlu můžete MSI Nightblade po porážce všech hráčů na jedné LAN party jednoduše chytnout a okamžitě vyrazit na další.

Klepněte pro větší obrázek

MSI Nightblade bude k dispozici od 2. týdne března 2014 a poprvé k vidění pro veřejnost na veletrhu CeBIT 2014 v německém Hannoveru.

Snadné přetaktování tlačítkem OC Genie

MSI Nightblade lze snadno přetaktovat během pár vteřin bez složitého softwaru i bez otevírání PC skříně. Stačí jen stisknout tlačítko OC Genie na čelním panelu, spodní nasávací otvory skříně se rozzáří červeně a přetaktované komponenty počítače díky ještě většímu výkonu vaše hry a náročné početní úlohy rozproudí ještě svižněji než v normálním režimu.

Vyladěný ventilátor a proudění vzduchu

Ventilátor uvnitř MSI Nightblade je vyroben na zakázku speciálně pro tuto skříň. Otáčky ventilátoru jsou samozřejmě dynamicky řízeny v závislosti na zátěži. V extrémních podmínkách a brutální zátěži může běžet rychlostí až 3600 otáček za minutu.

Díky dvěma vnitřním ventilátorům, třetímu volitelnému, a čtyřem průduchům MSI Nightblade nabízí skvěle navržené vnitřní proudění vzduchu pro chlazení všech komponent uvnitř skříně.

Velká výkonná grafika

Navzdory mini-ITX formátu Nightblade nabízí dostatek prostoru pro dvouslotovou grafickou kartu plné velikosti. Do slotu PCI-E 3.0x16 tak můžete bez obav zapojit pořádnou výkonnou grafiku o délce až 290 mm a tloušťce 35 mm, jako například MSI R9 290X.

Snadná montáž a rozšíření

S použitou základní deskou MSI GAMING a výkonným zdrojem jsou možnosti rozšíření MSI Nightblade téměř neomezené. Ať už chcete osadit novou výkonnější grafiku, rozšířit systém o dva SSD disky, vyměnit optickou mechaniku, doplnit paměti nebo osadit rychlejší CPU, vše je lehce přístupné díky snadno odnímatelné bočnici.

Rukojeť, držadlo, madlo… 

Opěrná noha v přední spodní části Nightblade slouží zároveň jako madlo, za které můžeš počítač zvednout a odnést na další vydařenou LAN party. Tím vychytávky nekončí. Pokud se na cestě budeš potřebovat občerstvit a budeš potřebovat volné ruce, můžeš klidně Nightblade postavit na pogumované robustní kovové šrouby na zadní straně, které zároveň ochrání panel s konektory a výstupy před poškozením.

Témata článku: Výkonná grafika, Herní grafika, Kovové tělo, Plnohodnotný LAN, Robustní tělo, Extrémní zátěž, Výkonný SSD, Pro Gaming

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí