MSI Nightblade: Herní barebone PC se snadným přetaktováním

MSI Nightblade: Herní barebone PC se snadným přetaktováním

Společnost MSI, přední světový výrobce herního hardwaru, dnes uvádí na trh herní barebone PC MSI Nightblade. Robustní, stabilní a pevné tělo MSI Nightblade s objemem jen 16 litrů je ideální pro hráče, kteří odmítají kompromisy v herním výkonu. V MSI Nightblade se již zabydlela herní základní deska ze série MSI GAMING, kvalitní 600W zdroj, vyladěný ventilátor a spousta osvědčených funkcí, jako např. MSI OC Genie. I přes malé rozměry mini-ITX formátu lze do MSI Nightblade osadit plnohodnotnou výkonnou grafiku velikosti ATX, instalovat dva SSD disky spolu s klasickým HDD a klidně i optickou mechaniku. Díky praktickému madlu můžete MSI Nightblade po porážce všech hráčů na jedné LAN party jednoduše chytnout a okamžitě vyrazit na další.

Klepněte pro větší obrázek

MSI Nightblade bude k dispozici od 2. týdne března 2014 a poprvé k vidění pro veřejnost na veletrhu CeBIT 2014 v německém Hannoveru.

Snadné přetaktování tlačítkem OC Genie

MSI Nightblade lze snadno přetaktovat během pár vteřin bez složitého softwaru i bez otevírání PC skříně. Stačí jen stisknout tlačítko OC Genie na čelním panelu, spodní nasávací otvory skříně se rozzáří červeně a přetaktované komponenty počítače díky ještě většímu výkonu vaše hry a náročné početní úlohy rozproudí ještě svižněji než v normálním režimu.

Vyladěný ventilátor a proudění vzduchu

Ventilátor uvnitř MSI Nightblade je vyroben na zakázku speciálně pro tuto skříň. Otáčky ventilátoru jsou samozřejmě dynamicky řízeny v závislosti na zátěži. V extrémních podmínkách a brutální zátěži může běžet rychlostí až 3600 otáček za minutu.

Díky dvěma vnitřním ventilátorům, třetímu volitelnému, a čtyřem průduchům MSI Nightblade nabízí skvěle navržené vnitřní proudění vzduchu pro chlazení všech komponent uvnitř skříně.

Velká výkonná grafika

Navzdory mini-ITX formátu Nightblade nabízí dostatek prostoru pro dvouslotovou grafickou kartu plné velikosti. Do slotu PCI-E 3.0x16 tak můžete bez obav zapojit pořádnou výkonnou grafiku o délce až 290 mm a tloušťce 35 mm, jako například MSI R9 290X.

Snadná montáž a rozšíření

S použitou základní deskou MSI GAMING a výkonným zdrojem jsou možnosti rozšíření MSI Nightblade téměř neomezené. Ať už chcete osadit novou výkonnější grafiku, rozšířit systém o dva SSD disky, vyměnit optickou mechaniku, doplnit paměti nebo osadit rychlejší CPU, vše je lehce přístupné díky snadno odnímatelné bočnici.

Rukojeť, držadlo, madlo… 

Opěrná noha v přední spodní části Nightblade slouží zároveň jako madlo, za které můžeš počítač zvednout a odnést na další vydařenou LAN party. Tím vychytávky nekončí. Pokud se na cestě budeš potřebovat občerstvit a budeš potřebovat volné ruce, můžeš klidně Nightblade postavit na pogumované robustní kovové šrouby na zadní straně, které zároveň ochrání panel s konektory a výstupy před poškozením.

Další článek: Japonský počítač do ucha se ovládá grimasou v obličeji

Témata článku: Výkonná grafika, Plnohodnotný LAN, Herní grafika, Kovové tělo, Výkonný SSD, Extrémní zátěž, Robustní tělo, Pro Gaming, Msi notebook na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

** Podzimní vydání Windows 10 přinese jen minimum novinek ** Aktualizace ponese formální označení 20H2 ** Microsoft mění názvy v programu Windows Insider

Lukáš Václavík | 17

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

** Total Commander je fernomén mezi správci souborů ** Našli jsme 11 povedených alternativ ** Zvládnou to samé a ke všemu jsou většinou zadarmo

Karel Kilián | 85

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 53

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

** Honor u nás přichází s prvním telefonem bez Google Mobile Services ** Současný stav je lepší než na začátku, ideální ale není ** Zkusili jsme i hack s ručním přidáním služeb Googlu

Tomáš Holčík | 138


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize