MSI GT783 – nový herní hrdina

MSI GT783 – nový herní hrdina

Společnost MSI, přední světový výrobce notebooků, vstupuje do nového roku se speciálně zářivým ohňostrojem – pekelným herním strojem MSI GT783. Notebook nabízí 17“ matný displej s Full HD rozlišením a nejvýkonnější mobilní grafiku NVIDIA GTX580M se 2 GB GDDR5 paměti. Díky spolupráci se SteelSeries, Fnatic.MSI a Dynaudio se MSI znovu podařilo vyrobit aktuálně nejlepší hráčský notebook. Kromě speciální herní klávesnice s barevným podsvícením byl design notebooku GT783 významně přepracován tak, aby přesně splňoval potřeby hráčů. Díky reproduktorům Dynaudio a technologii THX TruStudioPRO notebook MSI GT783 zaručuje ty nejlepší herní i hudební zážitky.

Výkonná grafika připravená pro nejnovější hry

MSI se významně soustředí na kvalitu zobrazení. Díky použití 17“ Full-HD displeje s matným povrchem a LED podsvětlením je tou nejlepší možnou volbou pro dosažení dokonalého obrazu v každém okamžiku zapáleného hraní.

Klepněte pro větší obrázek

Herní notebook MSI GT783 je perfektní zbraní vybavenou pro boj v nejnovějších i teprve připravovaných hrách – výkonná grafická karta NVIDIA GeForce GTX580M se 2 GB GDDR5 paměti hravě zvládne všechny vizuální efekty v DirectX 11 a dalších technologiích, jako NVIDIA PhysX. Díky podpoře nejmodernějších technologií budou vaše herní zážitky neuvěřitelně realistické.

Nová generace vládne

Maximální výkon hernímu notebooku MSI GT783 dodává také nejmodernější čtyřjádrový procesor Intel Core i7 druhé generace. Nová generace technologie Turbo Boost 2.0 navíc rapidně zvyšuje výpočetní výkon všech procesorových jader. Díky technologii Quick Sync Video si pak užijete překvapivě rychlou konverzi, synchronizaci a zpracování multimediálního obsahu.

Technické parametry

 

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Boost, Full HD, Physx, Quick, Steelseries, Nejlepší notebooky, Matný displej, Herní zážitek, Nejnovější technologie, Výkonná grafika, Herní grafika, Herní notebook, Barevný efekt, Připravená technologie

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí