MSI Gaming Roadshow 2014

MSI Gaming Roadshow 2014

Společnost MSI, přední světový výrobce herního hardwaru, opět vyráží na roadshow po vysokých školách představit své herní noťasy, nové komponenty a počítače. Tentokrát s výstavou a přednáškou zavítá do Hradce Králové, Plzně a Zlína.

Přijď na zábavnou přednášku, na které se dozvíš zajímavosti a výhody jednotlivých technologií a vychytávek MSI. Už jsi viděl naživo nejtenčí herní notebook současnosti? Víš, jaké výhody ti nabízí speciální řada počítačových komponent MSI GAMING pro hráče? Už jsi držel v ruce grafiku za patnáct tisíc? Prohlédni a naživo si vyzkoušej výkon a design jednotlivých řad výkonných herních notebooků MSI. Otestuj právě uvedenou novinku – MSI Nightblade! Nebo vyzkoušej unikátní herní brýle Oculus Rift. Na herních noteboocích a počítačích MSI si můžeš zahrát nové hry jako Assassin's Creed 4, F1 2013 a další.

Klepněte pro větší obrázek

Tři města, tři školy, březen 2014. Vstupné je ZDARMA a akce je otevřena široké veřejnosti. Pro každého, kdo se dostaví na přednášku, je připraven dárek! Navíc můžeš vyhrát herní grafiku MSI. Podrobný program a harmonogramy pro jednotlivé školy najdeš na www.MSIroadshow.cz

Slováci se konečně dočkali, dostanou Google Music

Témata článku: Jednotlivá města, Herní grafika, Pro Gaming, Creed, Assassin, Emma, Herní notebook

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší