MS SQL Server 2005 Express Edition je považován za nejlepší

Brno, 3.5.2006 – Informační portál o databázových technologiích Databázový svět oznámil výsledky ankety "Nejlepší databázová express edice".
MS  SQL Server 2005 Express Edition je považován za nejlepší

Hlasování probíhalo v dubnu 2006 a celkem bylo odevzdáno více než 700 platných hlasů. Redakční nominace do této ankety získaly (v abecedním pořadí) produkty IBM DB2 Express-C společnosti IBM, Microsoft SQL Server 2005 Express Edition společnosti Microsoft a Oracle Database 10g Express Edition společnosti Oracle. 

 

Na prvním místě se umístil produkt Microsoft SQL Server 2005 Express Edition s téměř 38 procenty hlasů. Druhá příčka patří produktu Oracle Database 10g Express Edition, který získal 32 procent hlasů. Na třetí místo zařadili čtenáři 30 procenty hlasů produkt IBM DB2 Express-C.

 

Relativně těsné výsledky dokazují, že trh s express edicemi není zdaleka rozdělen a v nejbližších letech bude hodně záviset na tom, jaké služby s přidanou hodnotou k těmto variantám dodavatelské společnosti nabídnou.

 

Databázový svět

Databázový svět (www.dbsvet.cz) je odborným informačním médiem zaměřeným na databázové technologie. Mezi hlavní služby patří nejen poskytování informací formou článků, ale například také pořádání virtuálních školení a testování. Cílem redakce je nabídnout čtenářům maximum služeb s přidanou hodnotou, které čtenářům umožní prohloubit si dnes tak potřebné znalosti. Databázový svět vydává společnost AVRE Publishing (www.avrepublishing.cz). Pro bližší informace je možné kontaktovat redakci (redakce@dbsvet.cz).

Témata článku: Napa

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • bob 3. 5. 2006 10:24:38
    a to každý hlasující pracuje na třech systémech?
Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky