Motto 6. Republikové konference K2: Refresh!

Motto 6. Republikové konference K2: Refresh!

Společnost K2 atmitec organizuje 29. dubna v pražském Top Hotelu již po šesté společně se svými partnery celodenní odbornou konferenci. Kromě hlavního programu, který se bude odehrávat v kongresovém sálu hotelu a bude věnován zvláště představení Informačního systému K2, chystají organizátoři i bohatý doprovodný program.

Návštěvníkům konference, ať už to budou naši potenciální zákazníci, nebo IT specialisté z různých typů firem, představíme nejen základní rysy našeho produktu, jeho vývoj a uplatnění v praxi, ale objasníme také nejběžnější mýty o informačních systémech obecně. Součástí hlavního programu bude i slosování o hodnotné ceny; například je možné získat 50% slevu na licenci IS K2,“ upřesňuje Jana Švardalová, marketingová manažerka společnosti K2 atmitec.

V průběhu celého dne nabídne akce ve třech samostatných sekcích také technický program, počínaje konzultacemi s technickými specialisty K2 atmitec a jejích partnerů, konče přednáškami věnovanými konkrétním problémům při implementaci informačních systémů ve firmách. Návštěvníci konference budou mít také možnost vyzkoušet si přímo na místě práci v IS K2.

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí