Motorola MND představuje RemoteVU Guardian

Produkt IP Digital Video rozšiřuje omezený dosah a funkce stávajících bezpečnostních systémů CCTV
Motorola MND představuje RemoteVU Guardian

MANSFIELD, Massachusetts, 31. srpna, 2001 – Divize Multiservice Networks Division (MND) společnosti Motorola (NYSE: MOT), přední dodavatel řízených řešení pro podnikové sítě, oznamuje uvedení produktu RemoteVU Guardian. Jedná se o řešení umožňující dálkový přenos video signálu v prostředí IP protokolů, které plně splňuje požadavky na bezpečnost jak veřejného, tak i soukromého sektoru. RemoteVU Guardian nabízí řadu jedinečných charakteristik včetně současného vysílání video signálu prostřednictvím IP, dálkového přístupu v reálném čase a eliminace omezení vzdáleností, které je typické pro systémy CCTV (closed circuit television).

 

RemoteVU Guardian je určen organizacím, které chtějí zlepšit své stávající analogové bezpečnostní systémy integrací digitálního videa, hlasu prostřednictvím IP, a dat, zatímco je síť, na které jsou provozovány, neustále pod plnou kontrolou. RemoteVU Guardian umožňuje uživatelům bezpečný přístup, sledování a ukládání digitálního videa, ať už v reálném čase nebo uloženého na jedné či více lokacích, a to za použití standardního internetového prohlížeče nebo síťového spojení.

 

„Video je další z konvergovaných aplikací, kterou od nás naší zákazníci požadují. RemoteVU Guardian představuje kompletní integrované řešení fungující přes stávající síť našich zákazníků,“ prohlásil Martin Novotný, EMEA Solutions Manager společnosti Motorola. „Oblast bezpečnosti nabízí nové technologie, např. digitální video, a rozšiřuje tak omezený dosah dnes používaných systémů. Zkušenosti MND v oblasti sítí IP a produkt RemoteVU Guardian nabízí našim zákazníkům nástroje, díky nimž mohou uspokojit potřeby dnešního světa obchodu.“

 

Díky produktu Remote VU Guardian může bezpečnostní pracovník monitorovat vzdálené nebo nedostupné místo ze svého počítače prostřednictvím sítě, aniž by byly rušeny jiné aplikace, ať již datové nebo hlasové. RemoteVU Guardian také umožňuje několikaměsíční místní uložení video signálu na vzdálené lokaci na vestavěném pevném disku, který je přístupný pomocí klienta FTP.

 

V Tewksbury ve státě Massachusetts spolupracuje policejní oddělení s divizí MND, aby posílilo bezpečnost v místní střední škole. „V nouzové situaci musíme na nehodu reagovat rychle a mít k dispozici co nejvíce informací,“ prohlásil vedoucí policejního oddělení John Mackey. „Řešení Remote VU představuje nový nástroj pro zajišťování bezpečnosti v našich školách. Ať už jsme konfrontováni s vandalismem namířeným proti majetku školy nebo potenciálně nebezpečnou situací uvnitř školy, máme možnost vidět a slyšet, co se děje, zasáhnout na základě získaných faktů a zareagovat nejlepším možným způsobem.“

 

Funkce a výhody

 

Funkce

Výhoda

Multicast IP

Umožňuje více uživatelům přihlásit se na proud videa za stejné rychlosti.

Rozhraní zcela založené na internetu

Veškerý software produktu RemoteVU Guardian je založen na vyhledávači. Na vašem počítači není třeba instalovat autorizovaný software. Pro sledování vzdálených míst odkudkoli, kde se můžete napojit na internet, je nutný pouze ExplorerÒ a Apple QuickTimeÒ

Komprese H.263

Komprese založená na normách ITU.

Full motion video o rychlosti 128K

Používejte nejnižší šířku pásma v odvětví pro dosažení full motion video.

 

Strategie nabídky MND

Cílem MND je pomoci svým zákazníkům při řešení problémů poskytováním kompletních řízených řešení pro sítě. Přístup MND založený na znalosti potřeb specifického trhu kombinuje návrh, implementaci, monitorování sítě a bezpečný provoz sítě s vynikajícími službami a přední technologií. RemoteVU Guardian je jedním ze dvou nejnovějších příkladů přední vyspělé technologie divize MND společnosti Motorola. RemoteVU Guardian je cenný jako samostatný produkt nebo jako součást jedné ze specifických nabídek MND.

 

O divizi MND společnosti Motorola

Vedoucí postavení a získané zkušenosti v oblasti hlasových, datových a faxových služeb poskytovaných na bázi různorodých multiservisních technologií divize MND společnosti Motorola (NYSE: MOT) podporují organizace ve snaze vytěžit maximum ze své infrastruktury IT pomocí plně individualizovaného, specifického, kompletního řešení, které uspokojuje veškeré potřeby podniků. MND nabízí firemním zákazníkům na celém světě plné spektrum služeb včetně návrhu, implementace, integrace, monitorování sítí a bezpečného provozu sítí. Tato nabídka služeb spolu se sérií zařízení pro multiservisní přístup, která získala ocenění, představuje základ pro kompletní, individualizovaná, škálovatelná řešení, která maximalizují šířku pásma a rychlost a zvyšují tak produktivitu a snižují náklady.

 

Motorola, Inc. (NYSE: MOT) je předním světovým poskytovatelem integrovaných komunikačních řešení a zabudovaných elektronických řešení. Tržby společnosti v roce 2000 dosáhly 37,6 miliard dolarů.

 

MOTOROLA, a stylizované logo M jsou registrovány u amerického Úřadu pro patenty a ochranné známky.
© 2001 Motorola, Inc. Všechna práva vyhrazena. Veškeré ochranné známky a značky služeb jsou majetkem příslušných vlastníků.

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

Martin Novotný                                                           Daniela Beranová

Motorola s.r.o.                                                             Herald Communications

LMN006@europe24.mot.com                                      beranova@herald-pr.cz            

Tel: 02/2185 2229                                                        Tel: 02/2423 2650

Fax: 02/2185 2185                                                        Fax: 02/2423 2653

 

Váš názor Další článek: Tchaj-wan není nadšen ze sloučení HP a Compaqu

Témata článku: Video, Bezpečnost, Moto, Ochranné pásmo, Mansfield, Moto 360, Motto, CCTV, Guardian, Kompletní řešení


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky