Motorola M serie

Na český trh přichází nový mobilní telefon od společnosti Motorola.
Motorola M serie
Nese označení Motorola m3888 a samozřejmostí je jeho duálnost(900/1800Mhz). Duální technologie umožňuje zákazníkům využít služeb operátorů kteří mají síť vystavěnou jak pro frekvenci GSM 900 tak DCS 1800. Při mezinárodním roamingu si tak zákazník může vybrat mezi více zahraničními operátory takového, který mu opravdu vyhovuje. Pokud operátor využívá ve své síti obou frekvencí duální telefon Motorola m3888 dokáže automaticky vybrat tu frekvenci, která má v dané lokalitě převahu.

V České republice má k dispozici obě frekvence v tuto chvíli třetí operátor a jeho Oskar. Letos v létě budou moci obou frekvencí již využívat také stávající dva operátoři EuroTel a RadioMobil. S duálním telefonem Motorola m3888 mají zákazníci jistotu, že se vždy a lépe dovolají.

Mobilních telefony Motorola mají velký dobře čitelný plněgrafický displej, ne jinak je tomu u modelu m3888. Tento telefon se standardní baterií GSM 700mAh NiMH váží 168 gramů a jeho rozměry jsou 140x50x27. Pohotovostní doba je 80 - 120 hodin*, provozní doba 160 –230* minut.

Další vybavení:

  • SIM Toolkit

  • Quick Access Menu – (rychlý přístup k menu telefonu s informativními ikonami)

  • One Touch dialing

  • 11 různých vyzváněcích tónů

  • Telefonní seznam až 255 čísel na kartě (podle operátora)

  • Možnost okamžitě odpovědět na přišlou SMS zprávu

  • EFR Přenos dat a faxů pomocí PC po připojení k PC kartě.
V tuto chvíli je telefon Motorola m3888 v nabídce společnosti RadioMobil ve Twist sadě, která je nabízena za cenu 5.499,- Kč.

O společnosti Motorola
Motorola je společnost s vedoucím postavením na světovém trhu integrovaných komunikačních řešení a řešení využívajících vestavěné elektronické komponenty. Dodává například softwarově zdokonalené bezdrátové telefony, vysílačky, výrobky a systémy pro zasílání zpráv a satelitní komunikaci, dále síťová řešení a produkty pro přístup na internet určené pro spotřebitele, operátory sítí a zákazníky z oblasti obchodu, státní správy a průmyslu. Nabízí řešení založená na zapuštěných polovodičích pro spotřebitele i společnosti působící v oblasti výpočetní techniky a sítí, dopravy a bezdrátové komunikace. Dodává také systémy sestávající z vestavěných elektronických komponentů pro automobilový průmysl, komunikační, zobrazovací a výrobní systémy, počítačový průmysl a spotřebitelský trh. Její tržby v roce 1998 dosáhly 29,4 miliardy USD.*Všechny časy jsou přibližné a jsou závislé na nastavení sítě, síle signálu, SIM kartě a funkcích, které jsou zvoleny.
Váš názor Další článek: Rambus zatím nepříliš úspěšný

Témata článku: Internet, Satelitní karty, Vysílačky, Bezdrátové telefony, Bezdrátové řešení, Průmysl, Třetí rozměr, Oskar, Twist, Automobilový průmysl, Motorola


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky