Monitor CG243W získal prestižní ocenění TIPA 2010 v kategorii „Nejlepší fotografický monitor“

15. května 2010
Test osmi výkonných grafik
Monitor CG243W získal prestižní ocenění TIPA 2010 v kategorii „Nejlepší fotografický monitor“

EIZO NANAO Corp. Ltd. si dovoluje oznámit, že LCD monitor EIZO CG243W získal prestižní ocenění TIPA 2010 v kategorii „Nejlepší fotografický monitor“. Toto ocenění každoročně uděluje asociace TIPA (Technical Image Press Association). Od počátku udělování cen asociací TIPA v roce 2005 je to již počtvrté, kdy byl produkt EIZO oceněn.

24“ monitor EIZO CG243W z řady ColorGraphic s nejmodernějším panelem H-IPS a rozšířeným gamutem je díky svým vlastnostem jako jsou 12-bit zpracování signálu, 3D LUT, technologie DUE, digitální rozhraní DisplayPort určený k profesionálnímu využití v oblasti DTP, pre-pressu, pro kontrolu tiskových dat v tiskárnách a také pro video-studia. Monitor CG243W je dodáván spolu se softwarem ColorNavigator, který je kompatibilní s kalibračními sondami, pomocí kterých je možné zkalibrovat monitor za méně než 5 minut.

TIPA je nezisková organizace zahrnující 29 grafických časopisů z 13 zemí. Vydavatelé se setkávají jednou ročně u příležitosti zvolení nejlepších produktů z oblasti foto a video, které byly v daném roce uvedeny na trh.

Více: www.eizo.cz, www.tipa.com

Klepněte pro větší obrázek 

Další článek: Test osmi výkonných grafik

Témata článku: Kalibrační sonda, Sonda, EIZO, Tipa, Press Association

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší