Monitor Acer HS244HQ 3D s HDMI 3D

Monitor Acer HS244HQ 3D s HDMI 3D

3D displeje, které jsou vhodné především na hraní her a sledování filmů, procházejí neobyčejně rychlým vývojem a nyní vstupují do éry HDMI 3D, která přináší skutečné 3D hry a 3D filmy přímo k vám domů.

Nový monitor Acer HS244HQ 3D je první displej na trhu s 3D obrazem v plném vysokém rozlišení a připojením HDMI 3D, který je určen pro stereoskopickou zábavu i výuku na vyšší úrovni. Filmy na discích Blu-ray, digitální televize, hry, výuka a dokonce i 3D fotografie: Acer HS244HQ před vámi nejen otevře celý 3D svět, ale současně také definuje nový standard pro dokonalejší 3D multimédia - doslova přenese uživatele do středu dění a zprostředkuje hluboké zážitky.

Rozhraní HDMI 3D displeje HS244HQ vás zbaví závislosti na osobním počítači a umožní vám sledovat 3D televizní vysílání ze set-top boxu, přehrávat nejlepší filmy v 3D na přehrávači disků Blu-ray, sledovat úžasné digitální záběry z 3D kamery a hrát napínavé 3D hry na herní konzoli HDMI 3D či osobním počítači s podporou 3D HDMI. Teprve na tomto monitoru oceníte nejmodernější výukový software, který vás doslova přenese do středu archeologického naleziště, do hlubin vesmíru anebo do útrob lidského těla.

Ve srovnání s ostatními řešeními nabízí aktivní zatmívací 3D technologie Acer jasnější a kvalitnější 3D obraz spolu s výraznou úsporou energie.Běžná 3D zatmívací technologie, která je v současnosti používaná, výrazně snižuje v režimu 3D jas monitoru až na 16 % běžné hodnoty. Může se to projevit nepříjemnými pocity či dokonce závratěmi, zvláště při delším sledování 3D obrazu. Řešení Acer dosahuje trojnásobně vyššího jasu, který tento problém odstraňuje. Navíc jedinečná a patentovaná modulace podsvícení Acer šetří o 50 % více energie ve srovnání s jinými 3D displeji, které nejsou vybaveny touto technologií.

Nový monitor Acer 3D je dodáván s brýlemi Acer 3D vybavenými progresívní aktivní zatmívací 3D technologií a vestavěným infračerveným vysílačem, který usnadňuje používání. Zabudovaný infračervený vysílač umožňuje připojit monitor k set-top boxu nebo přehrávači Blu-ray Disc™ s rozhraním HDMI a sledovat 3D vysílání nebo nejnovější 3D filmy.

Kromě zdokonalené 3D technologie je monitor HS244HQ vybaven špičkovými funkcemi, které zaručují optimální obraz - výjimečný kontrastní poměr 12 000 000:1 zajišťuje jedinečnou kvalitu reprodukce, plné vysoké rozlišení (1920x1080) je ideální pro aplikace v rozlišení 1080p, poměr stran 16:9 zobrazí i ty nejmenší podrobnosti ve filmu bez černých pásů a ve stejně vynikající kvalitě jako v kině, obnovovací kmitočet 120 Hz, který je nezbytný k dosažení 3D efektu, a doba odezvy pouhé 2 ms jsou vhodné pro hraní her v reálném čase. Panel s úhlopříčkou 60 cm (23.6”) podsvícený LED diodami podporuje plné vysoké rozlišení s obnovovací frekvencí až 120Hz a s velkou rezervou splňuje požadavky reprodukce 3D filmů, her a televizního vysílání v plném vysokém rozlišení.

Displej HS244HQ byl vyvinut především pro náročná 3D multimédia, avšak vyznačuje se vysoce propracovaným designem, který se hodí do jakéhokoli prostředí. Tlačítko vypínače ve tvaru kapky dodává monitoru vzhled výrobků nejvyšší třídy. Pohodlné používání dotykových ovládacích prvků a nenápadné provedení větrací mřížky přispívá k celkově elegantnímu vzhledu a dojmu.

HS244HQ patří do řady displejů Acer EcoDisplay. Změnit svět na lepší a méně znečištěné místo je dnes povinností všech. Z toho důvodu je společnost Acer odhodlána vyvíjet energeticky úsporné monitory bez obsahu rtuti z recyklovatelných materiálů. Použití technologie podsvícení bílými LED diodami umožnilo nahradit čtyři lampy dvěma, a tedy dosáhnout až 68% úspory energie. LED lampy navíc neobsahují rtuť, a tedy jsou bezpečnější pro životní prostředí, avšak současně zaručují vyšší výkon. 3D monitory Acer splňují nejnáročnější průmyslový předpis RoHS (směrnice EU omezující používání nebezpečných látek) a požadavky ENERGY STAR®. Nižší spotřeba energie nejen pomáhá snížit náklady, ale rovněž chrání zdroje a životní prostředí pro budoucí generace.

Monitor Acer HS244HQ je vybaven špičkovými zobrazovacími technologiemi, které zprostředkují jedinečné zážitky.

Acer eColor Management využívá režimy scénářů běžných způsobů použití pro optimalizování obrazu a tímto způsobem dosahuje jedinečné kvality reprodukce. Tato funkce umožňuje rychle a optimálním způsobem přizpůsobit výkon (jas, sytost, kontrast atd.) monitoru zobrazovanému obsahu.Technologie Acer eColor Management, která zahrnuje soubor režimů, vychází z výsledků komplexního průzkumu, který ukázal, jaké špičkové funkce většina uživatelů hledá. Rovněž byly provedeny psychologické a technologické studie, které určují nejlepší postup při zavádění těchto funkcí.

Technologie Adaptive Contrast Management (ACM) dynamicky přizpůsobí kontrastní poměr a tím dosáhne neobyčejně ostrého obrazu. Každá scéna je analyzována a obraz je přizpůsobován okénko po okénku, přičemž je zvýšena kvalita barev a dosažena výrazně lepší gradace i podání detailů, především v tmavších a světlejších scénách. Výsledkem je ohromující kvalita obrazu.

Na displeje Acer HS244QS je poskytována dvouletá záruka typu "mail-in".

Brýle Acer 3D jsou vybaveny progresívní aktivní zatmívací 3D technologií a infračerveným přijímačem vestavěným v monitoru, který usnadňuje používání.Jsou ideální pro domácí zábavu, protože lze používat současně několik brýlí a bavit se ve skupině.

Další článek: Nejlepší program pro snímání obrazovky

Témata článku: Nenápadný design, Nejlepší televize, Set-top Box, Běžné vysílání, Obraz, Hluboký vesmír, Televize LED, Brýle 3d, LED Monitor, Vhodná technologie, Rohs, Televize úhlopříčka 80, Vysoká kvalita, Podsvícení, Běžný monitor, Vysoké rozlišení, Běžný set, 3d brýle, Rozhraní HDMI, Aktivní 3d brýle, Vhodný monitor, Set Top Box, Televize 82 cm, Ideální poměr, Kvalita obrazu, Nejprodávanější herní počítače na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 73

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu