Moderní IT systémy v logistice - seminář v TOP Hotel Praha

Moderní IT systémy v logistice - seminář v TOP Hotel Praha

Společnost Barco připravila odborný seminář zaměřený na přínosy a využití moderních IT systémů v praxi. Na semináři budou prezentovány případové studie ze zavádění IT systémů ve společnosti Intersnack, PENAM a ArcelorMittal Ostrava.

Seminář se uskuteční ve středu 9. dubna 2008 v TOP Hotelu Praha v rámci 11. regionálního kongresu logistiky a dopravy Eastlog 2008. Seminář je zaměřen na problematiku nasazení moderních IT systémů a jejich reálné přínosy a výsledky v praxi.

Hlavními tématem semináře je nasazení Warehouse Management Systémů pro řízení skladových operací v reálném čase, RFID technologií pro automatickou a bezkontaktní identifikaci a RTLS systémů využívající technologie aktivních RFID WiFi tagů. Technologie RFID a čárových kódů nabízejí firmám nové možnosti automatické identifikace a mobility sběru dat. Tyto systémy jsou ve stále větší míře nasazovány napříč všemi obory jak v malých tak i velkých firmách, výrobních i servisních organizací. Mezi hlavní motivy patří zvýšení automatizace procesů, zlepšení kontroly a přesnosti provádění operací a zvýšení úrovně služeb pro zákazníky.

Cílem semináře je se formou případových studií podělit o zkušenosti a výsledky z již realizovaných IT projektů. O své zkušenosti se přijdou podělit zástupci společností Barco,Intersnack, PENAM a Tamtron. “Naše zkušenosti z realizovaných projektů jednoznačně ukazují na přínosy zavedení moderních IT systémů, které se projevují v úrovni nižších nákladů a vyšší produktivity. Rychlá návratnost a optimální náklady projektu jsou ovšem závislé na celé řadě faktorů, které souvisí s přípravou a realizací projektů. Právě proto věříme, že účast na semináři bude mít pro všechny delegáty významný přínos,“ objasnil důvody pro účast na semináři Ing. Miroslav Pípal, jednatel společnosti Barco.

Vstup na seminář je zdarma po registraci pro všechny odborníky a manažery z oblasti logistiky a IT. Informace o registraci získáte na stránkách www.barco.cz. Organizátor doporučuje registraci předem ON‑LINE prostřednictvím www stránek případně na email sales@barco.cz.

Seminář Moderní IT systémy v logistice připravila společnost Barco, integrátor v oblasti RFID a čárových kódů, ve spolupráci se zástupci společností Intersnack, PENAM a Tamtron. Seminář podpořily společnosti Barco, Alien Technology, ARGOX a Unitech. Mediálními partnery jsou časopisy IT Systems, Systémy Logistiky a internetová média RFID portálSkladuj.cz a SystemOnLine.cz.,

Témata článku: Reálné nasazení, RFID, Moderní technologie

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje