Mobilní pracovní stanice od Lenova boří všechny výkonnostní bariéry

Mobilní pracovní stanice od Lenova boří všechny výkonnostní bariéry

Pro uživatele, kteří potřebují extrémní výkon i produktivitu, je určena nová řada „W“ mobilních pracovních stanic Lenovo, nejvýkonnějších ThinkPadů všech dob. Tyto ThinkPady spojují procesory Intel Core i7 (s technologiemi Intel Turbo Boost a Intel Hyperthreading) s grafickými jednotkami NVIDIA řady Quadro FX2800 a 3800. Jmenované technologie stojí za pohotovou odezvou pracovních stanic, která je nutná při práci profesionálních uživatelů.

ThinkPad W701 je 17palcová mobilní pracovní stanice s volitelně vestavěným barevným kalibrátorem. Ten pomáhá profesionálům v oblastech počítačem podporovaného navrhování (CAD) a tvorby digitálního obsahu (DCC) zajistit zobrazení přesných barev. W701 je také jediná mobilní pracovní stanice u nás, která zahrnuje volitelně vestavěný digitizér WACOM s perem pro manipulaci s jemnými detaily. W701 s USB porty s podporou USB 3.0 je certifikována pro provoz nejoblíbenějších aplikací od nezávislých výrobců CAD/DCC software, jako Dassault Systemes CATIA, SolidWorks, PTC Pro/E a dalších.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
„Mobilní pracovní stanice Lenovo ThinkPad nám pomohly zvýšit naši produktivitu o 20 procent,“ řekl Alan Duerden, systémový inženýr společnosti McLaren Racing. „Spoléháme na mobilní pracovní stanice ThinkPad při výpočtech dynamických modelů obtékání a při vykreslování grafiky, abychom vylepšili konstrukci vozu a také podpořili na trati naše jezdce.“

Počítače Think charakterizuje robustní konstrukce a výkonnost. Ochranný rám, kompozity z uhlíkových a skleněných vláken společně s Active Protection System u všech notebooků pomáhají splnit vojenské požadavky pro provoz za vysokých i nízkých teplot, při nárazech, ve vysoké nadmořské výšce a prachu.

Ceny a dostupnost

Model ThinkPad W701 je nyní dostupný na našem na trhu za cenu od 69 990 Kč bez DPH.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Další článek: Yahoo kupuje Koprol a bude konkurovat Foursquare

Témata článku: Lenovo Thinkpad, Racing, Nvidia Quadro, Vysoká teplota, Wacom, Boost, Uhlíkové vlákno, Stanice, Nízká odezva, Nízká výška, McLaren

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší