Mobile Internet FORUM bude již 9. října

Mobile Internet FORUM bude již 9. října

V úterý 9. října 2012 se uskuteční 5. ročník odborné konference Mobile Internet FORUM zaměřující se na mobilní a datovou komunikaci a další aktuální témata související s trendy a vývojem v této oblasti. Celodenní konferenci pořádá server Lupa.cz, provozovaný společností Internet Info, ve spolupráci s nezávislou podnikatelskou sítí TUESDAY Business Network.

Konference Mobile Internet FORUM nabízí nejen prostor pro setkání odborníků, specialistů i širší veřejnosti ze všech oborů zabývajících se mobilní komunikací, poskytuje také informace z aktuálního dění v dané oblasti a zároveň nabízí možnost výměny zkušeností a názorů pro další rozvoj. Přednášek a panelových diskuzí se zúčastní odborníci a zástupci významných firem.

Klepněte pro větší obrázek

Letošní ročník konference přinese bohatý program sestavený z pěti na sebe navazujících bloků tradičně doplněných praktickými workshopy a doprovodným programem. První blok konference zahájí zástupce společnosti Vodafone UK – Tomáš Mátl, aby účastníky seznámil se zajímavostmi a aktuálním děním na mobilním trhu nejen u nás, ale i v zahraničí. Následovat bude například přednáška zástupců firem MOPET CZ a Idealisti o připravované inovativní službě Mobito, která přinese do České republiky nový způsob placení prostřednictvím mobilního telefonu.Tématem druhého bloku je Budování sítě nové generace – největší změny od nástupu GSM.

O chystané aukci a jejích pravděpodobných důsledcích pohovoří, formou panelové diskuze, zástupci mobilních operátorů. Speciálním hostem tohoto bloku bude Ondřej Malý, člen rady Českého telekomunikačního úřadu. Diskuze o tom, jak správně využít mobilní marketing, SEO a mobilní UX proběhne ve třetím bloku sestaveném ze sérií přednášek a panelové diskuze. Pozvání přijali a přednášet budou např. David Lorenc (Seznam.cz), Pavel Ungr (H1) a Michal Maňák (Dobrý web).

Ve 4. bloku se představí zástupci jednotlivých médií – Česká Televize, TV Nova, Mladá Fronta, Economia, MAFRA a další.Poslední v pořadí 5. blok odpoví na otázku, jak se změnilo rozvržení sil, pokud jde o platformy pro chytré telefony a tablety. Diskutovat na toto téma budou zástupci jednotlivých platforem René Keyzlar (Windows 8), Michal Šrajer (Android) a Lukáš Petřík (iOS) spolu s vývojářem a odborníkem na dané téma René Steinem.

Kompletní informace o pořádané konferenci spolu s kompletním programem naleznete na internetové adrese www.tuesday.cz. Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím online formuláře.

Konferenci Mobile Internet FORUM pořádá server Lupa.cz ve spolupráci se sítí TUEDAY Business Network v rámci řady setkání COMMUNICATION WEDNESDAY v Konferenčním centru City. Generálním partnerem akce je společnost Seznam.cz. Hlavním partnerem je T-Mobile. Partnery jsou dále Agmo, Crazy Tomato, Google, Inmite, Zentity. Mediálně akci podporují AndroidMarket.cz, E15.cz, EURO, CHIP, Marketing & Media, MobilMania.cz, SmartMania.cz, SvětAndroida.cz, Trend Marketing, Živě.cz. Produkčně akci zajišťuje společnost Internet Info.

Další článek: Kellnerova PPF chce být čtvrtý český operátor

Témata článku: Blok, Crazy, Televize akce, T-mobile mobilní telefony akce, Nezávislá televize, Android tablety na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

** Stařičké Windows 2000 nedávno oslavily 20 let ** Někteří z vás si postěžovali, že to byly poslední hezké Windows ** Fajn, ukážeme vám, jak přebarvit Desítky o 25 let zpět

Jakub Čížek | 49

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Výsledky této studie vás zřejmě vůbec nepřekvapí. Aspoň tak ale můžeme obecně známý názor podložit čísly.

Daniel Fuglevič | 27

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

** V roce 2021 začneme platit DPH i u laciného zboží z asijských e-shopů ** Daň ale budeme většinou platit už na e-shopech ** Nemusíte se bát zdlouhavého a drahého celního řízení

Jakub Čížek | 72


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč