Mobile Internet Forum 2010: svět mobilního Internetu na jednom místě

Mobile Internet Forum 2010: svět mobilního Internetu na jednom místě

Mobilní Internet přestal být hračkou „geeků“ a stále častěji jej využívá i nejširší veřejnost. Jak tento vývoj proměňuje sítě a služby operátorů? Funguje už mobilní reklama a jaká je její budoucnost? Na vše odpoví konference Mobile Internet Forum 2010, na které si zájemci budou moci nejnovější technologie "osahat" vlastníma rukama.

Již třetí ročník odborné konference Mobile Internet Forum 2010 nechce být jenom další suchou konferenční akcí bez praktického rozměru. Osou konference samozřejmě zůstává prezentace aktuálních a atraktivních dat a informací z oblasti mobilního připojení a aplikací pro chytré koncové přístroje. Účastníci si však budou moci také v Showroomu osahat a prohlédnout poslední novinky z dílen tahounů oboru - společností Nokia, Seznam, či Microsoft. Konferenci pořádá server Lupa.cz a sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci s generálním partnerem, společností Seznam.cz.

Během programu se dostane na všechny klíčové obory mobilního Internetu: datovou komunikaci, obsah pro mobilní použití, mobilní marketing a reklamu, telefony a vývoj aplikací. Důraz je v letošním roce kladen na „chytré“ telefony v roli platforem (Android, Apple, Nokia, Windows Phone) pro vývoj, použití a prodej mobilních aplikací, dále otázky mobilní reklamy, mobilních plateb a tvorby mobilního obsahu.

Konference Mobile Internet Forum 2010 proběhne ve středu 13. října 2010 od 9:00 hodin v Konferenčním centru City v Praze. Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím internetového formuláře na stránkách akce.

Díky účasti partnerů a všech klíčových společností z oboru budou na konferenci exkluzivně zveřejněny zajímavé zkušenosti a fakta z reálných aplikací. Mezi vystupujícími nebudou chybět známé a vedoucí osobnosti oboru: Patrick Zandl (Lupa.cz), Petr Koubský (TUESDAY Business Network), Ivan Mikula (SPIR), Marián Nič (Crazy Tomato), Igor Šmerda (Nokia), a mnoho dalších.

Vybíráme z témat konference:

  • Auditované měření mobilních služeb
  • Novinky v mobilních mikroplatbách
  • Rok 2010 jako "Rok 3G" a novinky u operátorů
  • Problém přetížení sítí a možné reakce operátorů
  • Location-based (LBS) aplikace
  • Tvorba a distribuce mobilních aplikací

Workshopy:

  • Tvorba widgetů
  • Mobilní marketing v praxi
  • Vývoj mobilní verze webu

Aktuální program najdete na stránkách konference. Mezi přednášejícími a panelisty se představí experti na danou problematiku, zástupci mobilních operátorů a internetových portálů, ale i odborníci na nové technologie či zástupci mediálních agentur.

Generálním partnerem konference Mobile Internet Forum 2010 je společnost Seznam.cz, partnery jsou společnosti Nokia, Nokia Siemens Networks, O2 Media a T-Mobile. Hlavním mediálním partnerem je týdeník Strategie, mediálními partnery jsou iDNES.cz, Euro, Euro24 a Patria Online.

Další článek: Lenovo IdeaCentre A700: tažení proti iMacu

Témata článku: Crazy, T-mobile mobilní telefony akce, Mobilní operátor, Obor, Showroom, Třetí rozměr, Igor, Mobilní telefony akce, Mobilní telefony v akci, O2 mobilní telefony, Mobilní telefony kladno, Patria, Nejprodávanější mobilní telefony na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky