Mobile Day společnosti Tech Data Distribution – šance pro prodejce mobilních technologií

Společnost Tech Data Distribution připravila pro své stávající i potenciální partnery další ročník jedinečné marketingové aktivity – Mobile Day 2004.
Mobile Day společnosti Tech Data Distribution – šance pro prodejce mobilních technologií

Mobile Day 2004 se uskuteční 27. 5. 2004 v prostorách Top Hotelu Praha a nabídne unikátní setkání celého prodejního řetězce (výrobce-distributor-dealer) v jedné produktové oblasti. Mobile Day není určena pro nejširší laickou veřejnost, ale pro obchodníky. Očekává se účast až 150 prodejců mobilních telefonů, kapesních počítačů a digitálních fotoaparátů. Novinky ve svých nabídkách jim představí významní výrobci a poskytovatelé služeb z oblasti mobilních technologií, jako například Alcatel, Canon, Dicota, HP, Eurotel, LG, Konica Minolta, Nikon, T-Mobile, Olympus, Philips, Nokia, Samsung, Siemens nebo Sony Ericsson.

 

Pro všechny zúčastněné je Mobile Day příležitostí dozvědět se, co je v oboru nového, ale také velkou šancí získat nové kontakty a zákazníky.

 

Výrobci na Mobile Day budou vystavovat své nejnovější produkty a prezentovat své služby a nabídky v rámci celé řady chystaných přednášek. V rámci Mobile Day proběhne i celá řada doprovodných akcí, jako je soutěž o „Nejkrásnější mobilku“ (návštěvníci volí nejkrásnější hostesku), anketa „Moje mobilní jednička“ (návštěvníci hlasují o nejatraktivnější produkt) nebo loterie o zajímavé ceny (mobilní telefony, příslušenství, apod.)

 

 

 

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz.

 

 


O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o. je distributor výpočetní techniky působící na území České republiky. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 proběhla úspěšně integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2003 obratu 4,95 mld. Kč.

 

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data (NASDAQ/NMS: TECD), založená v r. 1974, je předním globálním distributorem produktů informačních technologií, logistického managementu a služeb spojených s přidanou hodnotou. Společnost se umístila na Fortune 500 na 117. místě. Obsluhuje více než 100.000 prodejců informačních technologií ve Spojených státech, Kanadě, Latinské Americe, Evropě a na Středním Východě. Široká nabídka služeb společnosti Tech Data zahrnuje mimo jiné kompletní školící, technickou podporu, finanční alternativy a služby v oblasti konfigurací i celou škálu elektronických komerčních řešení. Společnost dosáhla tržeb ve výši 17,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2004.


 

Váš názor Další článek: Online přednáška - vliv atmosférické elektřiny na člověka

Témata článku: Mobilní telefony LG, Dicota, Sony Ericsson, Mobilní telefony element, Mobilní telefony sony ericsson, Break, T-mobile mobilní telefony akce


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 100

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 67


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky