MMD představuje ultratenký displej Philips 224CL2SB z řady Blade

MMD představuje ultratenký displej Philips 224CL2SB z řady Blade

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic, která na českém a slovenském trhu distribuuje monitory Philips, představila nový ultratenký LCD monitor 234CL2SB. Plochý displej o tloušťce pouhých 12,9 mm má všechny předpoklady stát se elegantním doplňkem každého interiéru.

Uživatelé však ocení zejména kvalitní technologie a řadu užitečných funkcí. Monitor splňuje všechny nároky na pohodlné sledování videa nebo rychlé hraní počítačových her. Minimální odezva 2 ms zajišťuje dokonale přesný obraz i při náročných počítačových hrách. Dalšími výhodami je uchovávání přirozených barev, neuvěřitelně bohaté detaily černé, minimální odezva, HDMI pro Full-HD a širokoúhlý obraz formátu 16:9.

Ultratenký monitor nezabere v domácnosti skoro žádné místo. V lesklém moderním provedení Slim CCFL a při šířce jen 12,9 mm se stává vkusnou součástí každé domácnosti.

Výroba monitoru splňuje velmi přísná ekologická kritéria. Všechny plastové součásti jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Efektivita provozu byla testována prestižní americkou certifikací Energy Star 5.0, jež garantuje jen minimální ztráty celého zařízení. K ocenění stačí, když monitory nemají příkon vyšší než 1 watt – pro všechny moderní Philips displeje však platí, že nedosahují příkonu ani 0,5 W.

Nejnovější řada monitorů Philips zaručuje maximální uživatelský komfort. Funkce SmartTouch zajišťuje jednoduché a intuitivní ovládání pomocí vestavěných senzitivních tlačítek, odezva 2 ms umožňuje hraní nejnáročnějších počítačových her s dokonalou přesností, rozlišení 16:9 garantuje skvělé filmové zážitky bez černých pruhů.

Kontrast modelu 234CL2SB v poměru 20 000 000:1 umožňuje zachytit dokonalé detaily černé.

Další článek: Intel vyvíjí hardwarový antivirus, zvládne i neznámé útoky

Témata článku: Slim, Hraná hra, Černý pruh, Skvělý monitor, Energy, Užitečná funkce, Odezva, Širokoúhlý monitor, Skvělá efektivita, Lcd monitory na Mall.cz


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky