MMD představuje nové displeje Philips s minimální odezvou

MMD představuje nové displeje Philips s minimální odezvou

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nové 21,5palcové displeje od firmy Philips. Oba modely vycházejí z toho, co je pro značku Philips typické – jsou ekologicky maximálně šetrné, technologicky precizně řešené, mají elegantní design a řadu užitečných doplňkových funkcí. Varianta 226C2SB má LCD Full HD displej, varianta 226CL2SB Full HD LED displej.

Oba monitory spojuje nová exkluzivní technologie společnosti Philips nazvaná SmartResponse, která upravuje dobu odezvy podle požadavků jednotlivých aplikací. Přináší rychlejší dobu odezvy (2 ms) pro hraní her, sledování videozáznamů a lepší sytost barev pro prohlížení fotografií a statických obrazů.

„Tyto displeje jsou jako stvořené pro vášnivé hráče, kteří potřebují, aby byl obraz co možná nejrychlejší. Minimální odezvu ale ocení také ti, co na monitorech rádi koukají na videa,“ říká Milan Krejzlík, sales manager společnosti MMD pro Českou a Slovenskou republiku.

Základní rozdíl mezi modelem 226C2SB a 226CL2SB je v užité technologii. Zatímco první varianta využívá tenký a stylový Full HD displej, druhá pracuje s podobným designem, ale na principu LED technologie. Společný je maximální komfort pro uživatele, dokonalý obraz a řada užitečných funkcí.

Mezi ty patří špičková funkce společnosti Philips – SmartImage, jež analyzuje zobrazovaný obsah a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy (Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický) tak, aby odpovídal používané aplikaci.

Stejně tak oba využívají ovládací prvky SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek, nahrazující výčnělková tlačítka.

Jako všechny displeje od společnosti Philips splňují i tyto nové modely všechny nejpřísnější ekologické standardy. Vyznačují se využitím šetrných přírodních materiálů a 100% recyklovatelností obalových materiálů. Certifikát Energy Star 5.0 v současné době vynáší monitory na špičku v energetické úspornosti, kterou potvrzuje i obdržené hodnocení EPEAT Silver v prestižním mezinárodním testu ekologického provozu.

Přednosti displejů 226C2SB a 226CL2SB

SmartResponse – 2 ms – exkluzivní technologie, která upravuje dobu odezvy podle požadavků jednotlivých aplikací
Širokoúhlý poměr stran 16:9
– fantastický obraz při hraní her či sledování videa
Ovládací prvky SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek
SmartImage – analyzuje obsah a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení
Energy Star 5.0 – certifikace programu energetické efektivity
Ekologická šetrnost – snížení obsahu rtuti v zářivkách o 50 %

Technické parametry modelu 226C2SB:

Typ LCD panelu: TFT-LCD
Optimální rozlišení: 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka: 21,5
Spotřeba: <23 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu: 16:9
Odezva: 2 ms
Jas: 250 cd/m2
SmartContrast: 800 000 : 1
Hmotnost: 3,3 kg
Doporučená min. EU cena: 3230 Kč bez DPH
Záruka: 36 měsíců

Technické parametry modelu 226CL2SB:

Typ LCD panelu: TFT-LCD
Typ podsvícení: Systém White LED
Optimální rozlišení: 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka: 21,5
Spotřeba: <18 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu: 16:9
Odezva: 2 ms
Jas: 250 cd/m2
SmartContrast: 20 000 000 : 1
Hmotnost: 3,0 kg
Doporučená min. EU cena: 3354 Kč bez DPH
Záruka: 36 měsíců

Témata článku: Energy, Full, Full HD, LED Monitor, Star, Odezva, Užitečná funkce, Nejrychlejší typ, Technický parametr, Vášnivý hráč, Zobrazený prvek, Ovládací aplikace, Statická fotografie, Stylový obrázek, Exkluzivní aplikace, Jednotlivé prvky

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí