Mladá fronta spustila Connect.cz, nový web pro profesionály v IT

Mladá fronta spustila Connect.cz, nový web pro profesionály v IT

Čtenáři a uživatelé internetu, kteří jsou IT profesionály nebo se zajímají o byznys v oblasti počítačů, internetu a firemního IT, ocení nový web Connect.cz. Na webu naleznou nové trendy a technologie, praktické informace o profesionálním IT, reportáže z návštěv technologických firem a rozhovory s lidmi z oboru.

Nový web Connect.cz patří k již zavedenému webu Živě.cz, nejčtenějšímu českému webu zaměřenému na počítače a internet, který v prosinci 2011 dosáhl rekordní návštěvnosti 630 000 uživatelů (RUest podle měření Netmonitor). Denní zpravodajství a články zaměřené především na příznivce počítačů se tak rozšiřují o obsah pro náročné čtenáře z řad manažerů technologických firem, administrátorů nebo IT specialistů. Čtenáři mohou těžit také z propojení redakce Connect.cz se zázemím ekonomického zpravodajství E15.cz, které umožňuje pohled na IT byznys v širším kontextu.

Connect je zažitá značka média určeného pro IT profesionály. V tištěné podobě vychází v každém sudém čísle časopisu Computer, s jehož redakcí spolupracujeme i na přípravě Connectu na webu. Tam se ale budeme více zaměřovat na aktuální témata z IT byznysu,“ řekl k novému webu David Polesný, šéfredaktor Živě.cz.

Se spuštěním nového webu došlo ke grafickému sjednocení Živě.cz a přidružených technologických webů vydavatelství Mladá fronta. Vizuální inovací tak zároveň prošly weby Živě.cz, MobilMania.cz, JNP.cz, Doupě.cz a VTM.cz. Čtenáři nyní mohou jednoduše přecházet mezi jednotlivými oborovými weby a výsledkem je nejkomplexnější zdroj informací ze světa počítačů, internetu, technologií a vědy na českém internetu.
 

Témata článku: Náročný profesionál, Zavedená firma, Technologický byznys

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí