Miroslav Křen obhájil titul Channel Chief 2010 časopisu CRN

24. března 2010
Notebooky mohou měřit zemětřesení
Miroslav Křen obhájil titul Channel Chief 2010 časopisu CRN

Společnost Kerio Technologies Inc., přední poskytovatel světově uznávaných softwarových řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, oznámila, že Miroslav Křen, vice president of Worldwide Sales, byl časopisem CRN společnosti Everything Channel oceněn titulem Channel Chief roku 2010. Titul Channel Chief náleží významným osobnostem, které vytvářejí funkční programy pro obchodní kanál. Důsledně dbají na propagaci a uskutečňování těchto partnerských programů a strategií.

Miroslav Křen stojí v čele celosvětově zavedeného programu Kerio Partner Program. Pod jeho vedením a vizí se obchodní strategie a struktura zásadně rozvinula a podpora obchodního kanálu na několika klíčových trzích dosáhla velmi vysoké úrovně. Počet nově registrovaných resellerů se pod jeho řízením zvýšil o 11% a průměrný počet aktivních prodejců vzrostl o 19%. V roce 2009 tak počet nových partnerů na úrovni Kerio Certified Partner celosvětově dosáhl čísla 398.

Vítězové titulu Channel Chief byly již devátým rokem vybíráni na základě redakčních kritérií Everything Channel. Mezi tato kritéria patří inovace politiky a programu uskutečněné za uplynulý rok, zisk dosažený prostřednictvím obchodních partnerů, ochota veřejně mluvit jménem obchodního kanálu a počet let, které zasvětili aktivitám spojeným s obchodním kanálem.

„Být oceněn titulem Channel Chief, to je jednou z největších poct v oboru IT. Vítězové tohoto ročníku zásadně obohatili seznam osobností „who is who“ (kdo je kdo) v obchodním kanálu,“ řekl Kelley Damore, VP, Editorial Director, Everything Channel. „Tito vrcholoví manažeři zajišťují, že hlas obchodního kanálu je vyslyšen ve chvíli, kdy se tvoří strategická rozhodnutí a neustále pracují na prohlubování vzájemných vztahů. Tleskáme společnosti Kerio Technologies za úspěšný program a strategie.“

„Titulu od Everything Channel si velice vážím,“ řekl Miroslav Křen, vice president of Worldwide Sales společnosti Kerio Technologies, Inc. „Práce s obchodním kanálem na celém světě je pro nás zásadní. Týmy vývojářů, technické podpory, QA (zajištění kvality), obchodu a marketingu, ti všichni se soustředí na to, aby našim partnerům mohli poskytnout co největší podporu v prodeji našich produktů.“

Více informací k ocenění Miroslava Křena časopisem CRN najdete nahttp://tr.im/PBTx. Seznam osobností s titulem Channel Chief byl zveřejněn 22. února 2010.

Partnerský program Kerio Partner Program je šitý na míru poskytovatelům IT řešení, kteří se orientují na trh malých a středně velkých podniků (SMB) a poskytuje množství výhod, jako jsou obchodní a marketingové nástroje, certifikace, technická podpora, online zdroje a individuální tréninkové programy. Více informací naleznete na http://www.kerio.cz/cz/resellers.html.

Témata článku: Zásadní inovace, Vice, Kerio, Kanál, Channel

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje