Miroslav Czadek jmenován Engagement Architectem v Sun Microsystems Czech

18. ledna 2006
Corel uvolnil WordPerfect Office X3
PRAHA – 18. ledna 2006 – Společnost Sun Microsystems Czech jmenovala ing. Miroslava Czadka, MBA (*1972) na pozici Engagement Architect. V této funkci bude Czadek zodpovědný za návrhy řešení pro zákazníky z oblasti telekomunikací, stanovení obchodní strategie a rozvoj obchodních příležitostí společnosti Sun Microsystems u zákazníků ze sektoru služeb. Miroslav Czadek je certifikovaným projektovým manažerem dle PMI a zastává funkci viceprezidenta společnosti pro projektové řízení v ČR.
Miroslav Czadek jmenován Engagement Architectem v Sun Microsystems Czech

Miroslav Czadek absolvoval stavební fakultu ČVUT, obor systémové inženýrství, titul MBA získal na MUVS-Sheffield Hallam University. V současné době dokončuje postgraduální studium na Dopravní fakultě ČVUT se zaměřením na krizové řízení v telekomunikacích.

Ve svém předchozím zaměstnání u společnosti Hewlett-Packard pracoval Miroslav Czadek pět let jako projektový manažer pro zákazníky z oblasti telekomunikací, ještě dříve působil jako senior technický a finanční konzultant ve společnosti Scala Business Software (dnes EPICOR), kde měl na starost implementace ERP řešení.

„Sun Microsystems je v oblasti telekomunikací a v sektoru služeb obecně velmi významným hráčem,“ říká Miroslav Czadek, nový Engagement Architect české pobočky Sunu. „Velmi si proto vážím možnosti pracovat na zajímavých projektech s týmem českého Sunu“

„Miroslav přinese do našeho týmu zejména rozsáhlé zkušenosti s vedením projektů pro mobilní operátory a další firmy z oboru telekomunikací,“ řekl Ing. Martin Piffl, Client Service Manager Sun Microsystems Czech. „Jsme rádi, že přijal naši nabídku a bude s námi hledat nové příležitosti na dynamickém trhu služeb.“

Miroslav Czadek má rozsáhlé zkušenosti s vedením týmů a projektovým řízením, mluví plynně anglicky, pasivně zvládá němčinu a ruštinu. Ve svých předchozích zaměstnáních absolvoval řadu certifikovaných kurzů a školení. Mezi jeho koníčky patří sport, zejména cyklistika, literatura a dobré víno.

Témata článku: Scala, Sheffield, Mba

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje