Mironet.cz podporuje ekologii – vyzvedněte si svých 1500 Kč za starou elektroniku

19. května 2009
SETI@Home už deset let hledá ufony
Mironet.cz podporuje ekologii – vyzvedněte si svých 1500 Kč za starou elektroniku

Květen = lásky čas, a proto společnost Mironet v květnu spouští akci zaměřenou na podporu ekologické likvidace staré elektroniky. Stačí na některé z poboček Mironet.cz odevzdat starý počítač, notebook, televizi, projektor nebo tiskárnu a následně si vyzvednout příspěvek ve výši 1500 Kč.

Kampaň na podporu ochrany životního prostředí trvá po celý měsíc, tedy od 1.5.2009 do 31.5.2009 a její princip je velice jednoduchý. Pro všechny, kteří v průběhu akce odevzdají starý počítač, notebook, televizi, projektor nebo tiskárnu k ekologické likvidaci, je připraven příspěvek 1500 Kč. Peníze mohou zákazníci použít k okamžitému nákupu nového zboží z kategorie „šrotovné“, nebo jim budou zaslány na bankovní účet.

„Odevzdané produkty budou následně se spolupráci s naším partnerem pro tuto akci pečlivě roztříděny a ekologicky zlikvidovány,“ říká ing. Robert Novotný, generální ředitel společnosti Mironet.

„Víme, že na jaře čeká většinu domácností velký jarní úklid, po kterém zbudou každému doma nepotřebné věci i elektrické spotřebiče. Mironet motivuje zákazníky, aby svou starou elektroniku likvidovali ekologicky, a navíc nabízí každému zákazníkovi, který tuto jedinečnou možnost v květnu využije, 1500 Kč šrotovného,“ dodává ještě ing. Robert Novotný.

Témata článku: Robert, Televize akce, Tiskárny v akci, Notebooky v akci, Televize doma

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky