Miracle oceněn na Invexu

24. října 2001
Tablet PC od Microsoftu bude za rok
Přehlídka informačních a komunikačních technologií ve střední a východní Evropě INVEX je za námi. Pro společnost Miracle Network byl velkým přínosem. Jako vystavovatel představila produkty výrobce bezdrátových zařízení, společnosti Miracle Group.
Miracle oceněn na Invexu

Úspěšnou řadu digitálních mikrovlnných spojů Miracle rozšířila o produkty určené zejména pro budování páteřních sítí, ATM datový koncentrátor Miracle 2030 a hlasový koncentrátor 2040. Komerční prodej těchto zařízení byl zahájen v září letošního roku a vstup na trh je mimořádně úspěšný.

V průběhu Invexu se vyhlašovaly výsledky dvou prestižních soutěží, cena odborníků na informační technologie Křišťálový disk a cena novinářů The Best of Invex. Obě soutěže si kladou za cíl zviditelnit zajímavé a inovativní výrobky, služby a technologie, které jsou srovnatelné s vynikajícími výrobky špičkové světové úrovně nebo které určují trend vývoje ve svém oboru.

Získání dvou ocenění, Křišťálový disk a The Best of Invex, za ATM datový koncentrátor Miracle 2030 jen potvrdilo jedinečné postavení, které tato česká společnost zaujímá na trhu bezdrátových technologií.

 

Základní informace o zařízení:

Koncentrátor podporuje řadu aplikací od rozsáhlých podnikových sítí až po poskytovatele telekomunikačních služeb. Disponuje univerzálním datovým rozhraním pro rozsáhlé sítě WAN s protokolem ATM, ale i nezávislými kanály s rozhraními E1, E2, FastEthernet a synchronní komunikací (V.35). Pro kabelové rozvody akceptuje jako transportní médium rozhraní G.703 (E3) a elektrické nebo optické STM-1. Světově unikátním rysem, který MIRACLE 2030 staví před konkurenční produkty, je speciální vysokofrekvenční modul pro bezdrátovou komunikaci. Ve spojení s mikrovlnnými jednotkami Miracle je schopen vzduchem dosahovat přenosových rychlostí od 40 až do 155 Mb/s, a to na vzdálenosti desítek kilometrů. Pro alternativní přenosové systémy disponuje moduly pro mikrovlnné jednotky Miracle 1000 a optické hlavice Miracle 4000. Vnitřní přepínací kapacita činí 1,2 Gb/s. Kompaktní skříň průmyslového standardu RACK (19²) o výšce 4U nabízí 8 volných slotů pro vstupně/výstupní moduly. Jako ekonomická protistrana k MIRACLE 2030 je pro menší pobočky nabízen model MIRACLE 2031.

 

Miracle Network je jednou z nejprogresivnějších komunikačních společností na českém trhu. Prodává a poskytuje servis na zařízení předního výrobce mikrovlnných spojů, společnosti Miracle Group, a dodává výkonné bezdrátové sítě na klíč. V průběhu roku 2000 rozšířila nabídku o služby vlastní ATM datové sítě Lucy.

 

 

 

MiracleTM je obchodní značka společnosti Miracle Group

 

 

Public Relations kontakt

 

Miracle Network, spol. s r.o.

Miroslava Kadeřábková

Dubečská 67

100 00 Praha 10

kaderabkova@miracle.cz

 

Váš názor Další článek: Tablet PC od Microsoftu bude za rok

Témata článku: Lucy, Miracle, Bezdrátový spoj


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky