Ministerstvo obrany USA si vybralo RFID technologie od společnosti Symbol

Praha 14.6.2005 - Společnost Symbol Technologies, Inc., The Enterprise Mobility Company, oznámila, že Armádní kontraktační úřad pro informační technologie a e-commerce (Army Contracting Agency - ACA) a Komerční kontraktační centrum (ITEC4) udělily pět kupních smluv (Blanket Purchase Agreements - BPA) na nákup multi-protokolových fixních RFID čteček Symbol třídy 0 a 1 pro čtení elektronických produktových kódů. To Ministerstvu obrany USA umožní nainstalovat a používat RFID technologii Symbol ve vojenských zařízeních po celém světě pro účely sledování materiálů a dodávek v rámci celého dodavatelského řetězce.
Ministerstvo obrany USA si vybralo RFID technologie od společnosti Symbol

BPA je procedura ministerstva obrany, která vytváří proces virtuálního bezpapírového objednávání. Ministerstvo obrany vydalo BPA jako součást mandátu úřadu pro použití RFID technologií. Cílem je dosažení zlepšení efektivity a úspory nákladů v rámci celého dodavatelského řetězce a ušetřit tak prostředky daňových poplatníků. Na základě udělených BPA jsou nyní RFID čtečky Symbol používány k tomu, aby pomohly ministerstvu obrany při sledování všech položek,  od tanků až po toaletní papír, a dosáhnout přesného sledování a zpracování dat v reálném čase. Smlouvy byly uděleny strategickým partnerům společnosti Symbol: CDO Technologies Inc., Cheval Rouge, RSI ID Technologies, SYS-TEC Corp., and WFI Government Services, Inc., a vyžadují použití fixních multi-protokolových RFID čteček Symbol.

"Společnost Symbol gratuluje svým partnerům k těmto smlouvám a těší se na úzkou spolupráci v následujících měsících," uvedl Brian Lehmann, vrchní ředitel skupiny společnosti Symbol Technologies odpovědné za řešení určená pro vládní úřady. "Tato vítězství potvrzují strategii společnosti Symbol v oblasti přístupu k trhu prostřednictvím prodejních kanálů a její roli při poskytování inovativních RFID řešení, která se plně integrují do podnikové infrastruktury zákazníků."

Díky konstrukci pro průmyslové použití poskytují multi-protokolární čtečky Symbol  pokročilé možnosti sběru dat pro čtení, zápis, zpracování a předávání informací ze všech pasivních RFID štítků kompatibilních s elektronickým produktovým kódem (EPC), což umožňuje dosažení okamžité, automatické a přesné identifikace všech položek v dodavatelském řetězci.

"RFID nepochybně zlepší způsob činnosti ministerstva obrany a jsme přesvědčeni, že společnost Symbol Technologies nabízí nejlepší RFID řešení," uvedl E.J. Vincent, prezident Cheval Rouge. "Jsme velmi rádi, že jsme se stali součástí týmu ministerstva obrany."

Společnost Symbol Technologies, Inc., The Enterprise Mobility Company, je uznávanou světovou špičkou v oblasti poskytování výrobků a řešení, která v reálném čase zachycují, přesunují a řídí informace z místa a na místo provádění obchodních činností. Mobilní podniková řešení společnosti Symbol Technologies integrují vyspělou technologii pro zachytávání dat, mobilní výpočetní platformy, bezdrátovou infrastrukturu, software pro mobilní řešení a služby Symbol Enterprise Mobility. Je prokázáno, že mobilní podniková řešení typu end-to-end fungující v reálném čase zvyšují produktivitu pracovní síly, snižují provozní náklady, podněcují provozní efektivitu a odkrývají konkurenční výhody. Společnost Symbol je důvěryhodným poradcem předních světových společností zabývajících se maloobchodním prodejem, dopravních a logistických společností, výrobců, státních a vládních organizací, právě tak jako poskytovatelů služeb ve zdravotnictví a pohostinství a penzijních služeb. Více informací naleznete na www.symbol.com.

Váš názor Další článek: Fujitsu Siemens vyzývá majitele notebooků Amilo k výměně baterií

Témata článku: Software, USA, Přesná informace, Reálné použití, Tanky, Objednávání, Mobilní objednávání, Vincent, Multi, Přesná data, Tank, RFID, Dopravní úřad, Reálný čas


Určitě si přečtěte

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

** Total Commander je fernomén mezi správci souborů ** Našli jsme 11 povedených alternativ ** Zvládnou to samé a ke všemu jsou většinou zadarmo

Karel Kilián | 87

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

Nové názvy, upravený vývoj. Microsoft ukázal, jak teď bude vydávat Windows 10

** Podzimní vydání Windows 10 přinese jen minimum novinek ** Aktualizace ponese formální označení 20H2 ** Microsoft mění názvy v programu Windows Insider

Lukáš Václavík | 17


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11