Miniaturní, přesto výkonný notebook

Miniaturní, přesto výkonný notebook

Společnost Fujitsu Siemens Computers u příležitosti veletrhu IFA v Berlíně představila nový miniaturní notebook AMILO Mini Ui 3520. Model AMILO Mini měří pouhých 23,2 × 17,5 cm a je vybaven nejnovějším procesorem Intel® Atom™ N270 s taktovací frekvencí 1,6 GHz a systémem Microsoft® Windows® XP Home Edition. Jedinečnou vlastností AMILO Mini jsou výměnné kryty v pěti různých barvách, ale také jeden průhledný, kam si můžete vložit oblíbený obrázek: například fotografii partnera, zvířecího mazlíčka, ten skvělý snímek z poslední dovolené, nebo obrázek vysněného automobilu.

AMILO Mini s hmotností pouhý kilogram se dokonale hodí k mobilnímu životnímu stylu. O zobrazení se stará 8,9" matný displej, proto se nemusíte obávat ani práce v terénu. Tomu odpovídá i výdrž na baterie přes čtyři hodiny. Další velkou výhodou AMILO Mini je rozšiřující slot pro kartu ExpressCard. Samozřejmostí je integrovaná podpora rozhraní WLAN a technologie Bluetooth®. Prostorový mikrofon a 1,3megapixelová webová kamera zajišťují vynikající kvalitu obrazu a zvuku. Chatování můžete navíc oživit díky předinstalovanému softwaru YouCam společnosti Cyberlink: překvapte přátele zábavným 3D avatarem nebo je rozesmějte vlastními legračními upravenými obrázky. Integrovaná čtečka karet 4v1 zajistísnadný přenos snímků z digitálního fotoaparátu. Obávat se nemusíte ani o dostatek úložného místa pro vaše data, kapacita pevného disku AMILO Mini činí 60 GB a později lze počítat i s osazením pevných disků s větší kapacitou.

AMILO Mini bude dostupný od poloviny října u všech prodejců Fujitsu Siemens Computers za doporučenou koncovou cenu 9 490 Kč včetně DPH.

Témata článku: Notebooky, Kilogram, Integrovaná čtečka, Různý terén, Cyberlink, Avatar, Mini, WLAN

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje