Minerva Slovensko podepsala smlouvu na systémovou integraci u výrobce obalů

Minerva Slovensko podepsala smlouvu na systémovou integraci u výrobce obalů

Praha, 16. srpna 2007. Výrobce plastových a hliníkových tub, Tubapack, a.s. (dále jen Tubapack), podepsal smlouvu s Minervou Slovensko na systémovou integraci, která obsahuje dodávku podnikového informačního systému QAD Enterprise Applications a také hardware. Hliníkové tuby, které Tubapack vyrábí, jsou především určené pro pastové a jemně viskózní kapalné produkty v kosmetickém, potravinářském, farmaceutickém a chemickém průmyslu. Jemnější struktura materiálu dalšího produktu, laminátové tuby, jej předurčuje k použití pro náplně s vyšším obsahem těkavých látek, hlavně kosmetických přípravků.   

Firma Tubapack ve výběrovém řízení dala přednost Minervě Slovensko a systému QAD EA před dalšími domácími a zahraničními společnostmi. Společnost Tubapack sídlí ve Žiaru nad Hronom a je součástí holdingu ŽHS, a.s. (Žiarská hutnicka spoločnosť, a.s.). Vedení holdingu se rozhodlo pro zavedení QAD Enterprise Applications i do dalších společností holdingu a v tomto smyslu byly podepsány s holdingem také budoucí smlouvy.

Váš názor Další článek: Vydání Windows Server 2008 odloženo

Témata článku: Hardware, Slovensko, Domácí použití, Chemická struktura, Holding, Minerva, Použitý hardware, Farmaceutická firma, Tube

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší