Minerva se stala jedním z nejvýznamnějších partnerů Preactoru ve střední Evropě

Minerva se stala jedním z nejvýznamnějších partnerů Preactoru ve střední Evropě

Minerva Česká republika uzavřela s anglickou společností Preactor novou distribuční smlouvu na prodej, zavádění a údržbu systému pro zdokonalené plánování výroby (APS), Partner Agreement 2009.

Minerva ČR postoupila v úrovni partnerství společnosti Preactor z kategorie Reseller do Silver Solution Provider. Nový status byl přidělen především díky znalosti produktu, obratu z realizovaných projektů a licencí a počtu implementací. Minerva se tímto stává jedním z nejvýznamnějších partnerů Preactoru ve střední Evropě a implementátorem dalšího světově uznávaného software, po ERP systému QAD Enterprise Applications.

Minerva ČR úspěšně naimplementovala APS Preactor v České a Slovenské republice do více než desítky výrobních společností podnikajících ve strojírenství, automobilovém průmyslu, ale také například v produkci zdravotních přístrojů a nástrojů a výrobků ze dřeva. Cílem Minervy ČR pro rok 2009 je získat nejvyšší úroveň partnerství Preactoru a stát se Gold Solution Providerem.

Společnost MINERVA je výhradním poskytovatelem podnikových aplikací firmy QAD v ČR a SR a působí také jako distributor QAD ve východní Evropě

Minerva je organizace úzce orientovaná na zákazníka, která pomáhá výrobním a distribučním společnostem zlepšit jejich celkové řízení podniku s větší efektivností, kontrolou a produktivitou implementací informačních systémů. Minerva je schopna svým zákazníkům nabídnout veškeré služby od instalace softwaru a poradenství až po systémovou integraci a e-business řešení světové třídy. Dlouholeté zkušenosti na trhu plánovaní podnikových zdrojů (ERP) a více než 100 společností užívajících informační systém QAD Enterprise Applications v České republice, na Slovensku, v Rusku, na Ukrajině a v Litvě potvrzují, že spokojenost zákazníka je pro Minervu závazkem. Více informací naleznete na www.minerva-is.eu.

Témata článku: Ukrajina, Minerva, Solution

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje