Minerva s QAD Enterprise Applications opět na přední pozici

8. září 2008
Google smazal čertův paragraf 11.1
Minerva s QAD Enterprise Applications opět na přední pozici

Minerva ČR, jediný dodavatel ERP systému pro výrobní a distribuční podniky QAD Enterprise Applications v České republice, se opět umístila na přední pozici ERP systémů na českém trhu za rok 2007.

Nejnovější studie mezinárodní analytické společnosti IDC Czech Republic EAS 2008-2012 Forecast and 2007 Vendor Shares představuje v top 5 ERP systémy s největším procentem podílu na trhu v prodeji licencí a maintenance na českém trhu. Systém QAD Enterprise Applications, který dodává v České republice již více než 15 let společnost Minerva ČR, se opět umístil na čtvrté pozici mezi ostatními mezinárodními i lokálními ERP systémy. QAD EA je jediným systémem v top 5 výhradně zaměřený na výrobní a distribuční společnosti. Minerva Česká republika tento systém implementuje a plní hodnocený roční objem za prodané licence a maintenance jako jediný distributor QAD na českém trhu.

Minerva pokračuje ve finančním růstu i v roce 2008. Za první pololetí 2008 Minerva ČR vykázala obrat 127,847 mil Kč, což znamená nárůst o 50% z 85,362 mil Kč v odpovídajícím období minulého roku. V oblasti služeb zaznamenala společnost nárůst o 38% z 31,326 mil Kč na 43,112 mil Kč.

„Rostoucí finanční tržby v náročném ekonomickém prostředí umožňujíposílit pozicispolečnosti Minerva na českém trhu ERP systémů. Již několik let po sobě se umísťujeme prostřednictvím QAD Enterprise Applications, který implementujeme v České a Slovenské republice jako jediný partner společnosti QAD, na přední pozici dodavatelů ERP systémů na českém trhu.“ shrnuje Petr Koptík, obchodní ředitel a předseda představenstva společnosti Minerva Česká republika.

Za uplynulé období první poloviny roku 2008 Minerva ČR prodala licence takovým výrobním podnikům z vertikál, na které je zaměřena, jako například: Colorlak, Solodoor, Hollandia, Unex, Hranipex atd.

Společnost MINERVA je výhradním poskytovatelem podnikových aplikací firmy QAD v ČR a SR a působí také jako distributor QAD ve východní Evropě

Minerva je organizace úzce orientovaná na zákazníka, která pomáhá výrobním a distribučním společnostem zlepšit jejich celkové řízení podniku s větší efektivností, kontrolou a produktivitou implementací informačních systémů. Minerva je schopna svým zákazníkům nabídnout veškeré služby od instalace softwaru a poradenství až po systémovou integraci a e-business řešení světové třídy. Dlouholeté zkušenosti na trhu plánovaní podnikových zdrojů (ERP) a více než 100 společností užívajících informační systém QAD Enterprise Applications (dříve MFG/PRO) v České republice, na Slovensku, v Rusku, na Ukrajině a v Litvě potvrzují, že spokojenost zákazníka je pro Minervu závazkem. Více informací naleznete na www.minerva-is.eu.

Témata článku: Forecast, Maintenance, Minerva, Česká republika, Ukrajina, Český trh

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí