Minerva ČR oznamuje své členství v Odette

Minerva oznamuje vstup do sdružení Odette Česká republika, které je neziskovou standardizační autoritou evropského automobilového průmyslu. Odette vznikla v roce 1984 a zasloužila se o vytvoření a rozšíření celé řady oborových standardů a doporučení v oblasti EDI komunikace, výroby, logistiky, konstrukce a vývoje, které formují moderní podobu automobilového průmyslu.
Minerva ČR oznamuje své členství v Odette

Členství ve sdružení znamená pro Minervu bezprostřední kontakt s aktuálními trendy v oboru a přístup ke zdroji při zavádění nových standardů v automobilovém průmyslu, především v oblasti EDI komunikace. Díky členství v Odette bude Minerva moci s větší účinností reagovat na požadavky svých zákazníků v automobilovém průmyslu. V rámci sdružení Odette ČR bude Minerva sdílet s ostatními členy své poznatky a znalosti, které v tomto segmentu rozvíjí více než 10 let.  


Společnost MINERVA, výhradní poskytovatel řešení produktů firmy QAD v ČR a SR
Minerva je organizace úzce orientovaná na zákazníka, která pomáhá výrobním a distribučním společnostem zlepšit jejich celkové řízení podniku s větší efektivností, kontrolou a produktivitou implementací informačních systémů.

Minerva Česká republika, a.s. je schopna svým zákazníkům nabídnout veškeré služby od instalace softwaru a poradenství až po systémovou integraci a e-business řešení světové třídy. Více než desetileté zkušenosti na trhu plánovaní podnikových zdrojů (ERP), certifikace ISO 9001a více než 80 společností užívajících informační systém MFG/PRO v České a Slovenské republice potvrzují, že spokojenost zákazníka je pro Minervu závazkem. Více informací naleznete na www.minerva-is.cz.

Témata článku: Minerva, Automobilový průmysl

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje