MIKROS, a.s. a MBI® Software Company se dohodli na spolupráci

MIKROS, a.s. a MBI® Software Company, vedoucí dodavatel na trhu IS pro nábytkářský průmysl, se dohodli na spolupráci
MIKROS, a.s. a MBI® Software Company se dohodli na spolupráci

Společnosti MIKROS, a.s. a MBI® Software Company podepsaly smlouvu o distribuci informačního systému MBI® Software, který je standardním řešením pro společnosti nábytkářského průmyslu, pro území České a Slovenské republiky.

Společnost MIKROS, tradiční dodavatel v oblasti informačních systémů a systémové integrace, oznámila, že na přelomu roku podepsala se společností MBI® Software Company smlouvu o výhradní distribuci a tím rozšířila portfolio svých produktů a služeb o branžově orientovaný informační systém MBI® Software, který je „šit na míru“ postupům a technologiím z oblasti nábytkářského průmyslu.

„V souladu s naší mezinárodní strategií jsme hledali partnera, který bude schopen reprezentovat naši společnost v České a Slovenské republice. Jsme si jisti, že naše partnerství se společností MIKROS bude nejlepším řešením pro naše potenciální zákazníky v nábytkářském průmyslu. Naším záměrem je být favoritem branže i v těchto nových teritoriích. Rychlý postup v zaškolování našeho nového partnera nám dává velmi dobrý pocit, se kterým hledíme k našim budoucím úspěchům“, řekl CEO MBI® Software Company Leopold Hummelbrunner.

„V druhé polovině minulého roku jsme prošli řadou jednání se společností MBI® Software Company. V konkurenci osmi systémových integrátorů jsme zvítězili a stali se partnerem, který je zodpovědný za český a slovenský trh v rámci MBI® Software. To svědčí o kvalitách týmu společnosti MIKROS, nicméně teprve budoucnost ukáže reálné výsledky“, řekl obchodní ředitel společnosti MIKROS, Karel Fritz.

Řešení MBI® Software je neustále vyvíjeno a zdokonalováno po dobu dvanácti let filozofií těsné zpětné vazby od zákazníka. Na základě nových trendů, technologií a požadavků zákazníka vzniklo řešení, které přesně vystihuje potřeby branže nábytkářského průmyslu. Díky tomu zaujímá řešení MBI® Software pozici suverénního lídra takto specifického trhu.

O společnosti MBI® Software Company

Nadnárodní společnost MBI® Software Company, mající hlavní sídlo v německém Osnabrücku, je evropským lídrem na trhu plně integrovaných softwarových řešení pro nábytkářský průmysl. Díky technologické a funkční vyspělosti svých produktů umožňuje řešení MBI® Software zachytit všechny obchodní procesy typické pro výrobu nábytku, ať již jde o kuchyňský, kancelářský, čalouněný nábytek, ložnice, dveře apod.

 

O společnosti MIKROS, a.s.

Společnost MIKROS působí na českém a slovenském trhu IT již od roku 1990. MIKROS realizuje komplexní dodávky informačních a komunikačních systémů, implementuje vlastní řešení, která jsou díky znalosti pozadí vlastních aplikací vždy o krok blíže k zákazníkovi. Metodika vedení projektů rozvoje výpočetních systémů je zaměřena na zásadní snížení rizika, ceny a délky projektu.

 

Pro další tiskové informace prosím kontaktujte:

Manfred Schmoll, Sales Manager MBI® Software Company, Fischauer Gasse 152, A‑2700 Wiener Neustadt, Rakousko, tel.: +43 262 228 600

 

Roman K. Onderka, obchodní manažer MBI® Software, MIKROS, a.s., Palackého 87, 612 00 Brno, tel.: +420 549 523 611


 

Váš názor Další článek: Sun: naši Javu na našem Solarisu nedoporučujeme

Témata článku: Software, Company, Kancelářské potřeby brno, Fritz, Kancelářský nábytek brno, Kancelářský nábytek


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 34

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky