Microsoft získal ocenění Nejlepší zaměstnavatel roku 2009

20. dubna 2009
HP potichu modernizuje své logo
Microsoft získal ocenění Nejlepší zaměstnavatel roku 2009

Česká pobočka Microsoftu byla vyhodnocena jako společnost s nejvíce motivovanými zaměstnanci a nadprůměrným souladem mezi přístupem vrcholových manažerů, pohledem zaměstnanců a personálními politikami. Microsoft tímto navázal na mnohá ocenění z minulosti a i letos potvrdil, že patří mezi top zaměstnavatele v České republice, kteří dokážou pečovat o své zaměstnance.

Letošního ročníku studie Hewitt Associates se celkem zúčastnilo 53 firem. O vítězném umístění Microsoftu v kategorii velkých společností rozhodli samotní zaměstnanci v průzkumu spokojenosti a motivovanosti. Dalšími kritérii byly názory nejvyššího vedení a v neposlední řadě také podrobný audit personálních politik.

„Jsme velmi pyšní, že se nám podařilo získat ocenění Nejlepší zaměstnavatel roku 2009, a to i v současné ekonomické situaci. Vyhráli jsme ve srovnání s 53 dalšími společnostmi v České republice, a to je skvělé. Je to odraz naší dlouhodobé kvalitní práce, úsilí a snahy vytvořit co nejlepší pracovní podmínky pro naše zaměstnance,“ komentuje vítězství personální ředitel společnosti Microsoft v České republice, Markus Köhler.

Vítězné společnosti v kategorii „Velké společnosti“:

  1. Microsoft
  2. Vodafone Czech Republic
  3. Tchibo Praha
  4. Logica Czech Republic
  5. ABB

Zdroj: Hewitt.com

Témata článku: Abb, Nejvyšší vedení, Zaměstnanci

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje