Microsoft udělil prestižní partnerská ocenění pro rok 2005

30. srpna 2005
Vystavovatelé se vrací na Invex
Jedno z ocenění Microsoft Partner Program Awards získala společnost DAQUAS z České republiky.
Microsoft udělil prestižní partnerská ocenění pro rok 2005

Ocenění Microsoft Partner Program Award Finalist v letošním roce získala v kategorii Dodávky licenčních řešení (Licensing Solutions Delivery) společnost DAQUAS. Toto prestižní ocenění, které společnost Microsoft uděluje v rámci Celosvětové partnerské konference (Microsoft Worldwide Partner Conference), získávají certifikovaní partneři společnosti za nejlepší projekty a řešení pro své zákazníky. Tuzemská společnost DAQUAS se ocitla mezi vybranými šesti finalisty z celého světa spolu s nadnárodními firmami jako jsou Hewlett Packard, PC WARE Information Technologies AG a Otsuka Corporation.

Cena za licenční řešení (Licensing Solutions Delivery Award) je určena partnerům, kteří si dokázali nalézt nové a neotřelé přístupy, jimiž mohou svým klientům zjednodušit získání, správu i plánování potřeb softwarových licencí. Všechny tyto činnosti jsou pro uživatele často tak složité, že jej odrazují a zbavují schopnosti s licencemi efektivně nakládat. Společnost DAQUAS byla nominována na tuto cenu právě proto, že disponuje unikátním komplexem znalostí a metodami, které jí umožní tento proces zprůhlednit, zprůchodnit a zjednodušit.

„Naši partneři každým rokem vytvářejí a implementují nová řešení, která lze našim společným zákazníkům nabídnout,“ říká Allison Watson, vice prezidentka společnosti Microsoft pro oblast Worldwide Partner Sales and Marketing Group. „Jsme nadšeni, že můžeme vnímat společnost DAQUAS jako jednoho z leaderů na tomto poli.“

O partnerském programu společnosti Microsoft

Certifikovaní partneři společnosti Microsoft (Microsoft Certified Partners) jsou nezávislé společnosti poskytující služby a řešení založené na technologiích Microsoft. Všichni certifikovaní partneři společnosti Microsoft disponují odborníky s kvalifikací Microsoft Certified Professional (MCP) nebo poskytují certifikované produkty. Ceny Microsoft Partner Program Awards jsou vyhlašovány každoročně v rámci konference Microsoft Worldwide Partner Conference.

O společnosti DAQUAS s.r.o.

DAQUAS prodává softwarové licence především koncovým uživatelům. Zákazníky společnosti jsou softwaroví vývojáři, společnosti střední velikosti ze všech možných odvětví včetně ISV, vzdělávací instituce, firmy o stovkách počítačů i místní pobočky nadnárodních korporací.

DAQUAS zákazníkům poskytuje přidanou hodnotu formou nabídky kurzů, odborné literatury, utilit od třetích stran a technické podpory pro veškerý software, který nabízí. Od roku 1999 je oficiálním Informačním centrem MSDN pro Českou republiku.

Již v loňském roce DAQUAS získal na Microsoft Worldwide Partner Conference obdobné prestižní ocenění v kategorii Péče o zákazníky (Customer Experience of the Year). Zákazníci společnosti si nejvíce cení perfektní znalosti licenční problematiky a technické odbornosti, obojí je prověřeno více než čtrnácti lety úspěšné existence.

DAQUAS má ve svém středu také první čtyři držitele certifikace MCP (Microsoft Certified Professional) v oboru „Návrh a poskytování multilicenčních řešení Microsoft pro malé a střední podniky“ v České Republice.

Hlavní strategie společnosti je postavena na dlouhodobých vztazích se zákazníky, část marketingu je založena na prostém předávání osobních doporučení současných zákazníků novým klientům. Více informací získáte na adrese www.daquas.cz.

Váš názor | Vystavovatelé se vrací na Invex

Témata článku: Microsoft, Perfektní znalost, Delivery, Partner

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší