Microsoft SQL Server 2000 Reporting Services jsou dostupné v české a slovenské verzi

Adastra Corporation ve spolupráci s českou pobočkou společnosti Microsoft lokalizovala Microsoft SQL Server 2000 Reporting Services.

Společnost Adastra se iniciativně ujala lokalizace webového uživatelského rozhraní produktu Microsoft SQL Server 2000 Reporting Services a pouhých několik týdnů po oficiální uvedením na světový trh je k dispozici také česká a slovenská verze produktu. Po dohodě se společností Microsoft jsou obě lokalizované verze k dispozici zdarma na www.adastra.cz. Na český trh se tak dostává nový unikátní nástroj pro vytváření a správu reportů.

 

„Microsoft SQL Server 2000 Reporting Services představuje malou revoluci v oblasti Business Intelligence na platformě Microsoft. Adastra je hrdá, že na trh přináší lokalizovanou verzi tohoto unikátního produktu. Firmám tak zprostředkujeme jednotnou reportingovou platformu, která do procesu výkaznictví vnese řád a poskytne uživatelům infrastrukturu, funkčnost a nástroj pro zvládnutí všech fází životního cyklu reportu: vytvoření, správy a doručení,“ říká Marek Polášek, ředitel technologické divize společnosti Adastra.

 

Lokalizace je provedena na principu satelitních dll knihoven, které se zkopírují do odpovídajících adresářů na serveru, kde je služba Reporting Services instalována. Nastavením jazykové preference v prohlížeči si pak uživatel zvolí jazyk, ve kterém s ním bude aplikace komunikovat.

 

O Microsoft SQL Server 2000 Reporting Services

Microsoft koncem ledna 2004 představil SQL Server Reporting Services v devíti jazykových mutacích. Jedná se o kompletní otevřenou serverovou platformu pro vytváření, správu a doručování reportů (ať již tradičních papírových sestav či interaktivních webových sestav). Reporting Services, jako součást integrovaného serverového systému Microsoft Windows Server System, zaplňují poslední mezeru v rodině produktů společnosti Microsoft pro oblasti Business Intelligence a Datawarehousing. Díky vysoce výkonnému reportovacímu prostředí řešení zvyšuje produktivitu organizací. Reportovací prostředí umožňuje doručování informací v reálném čase z různých datových zdrojů do známého webového prohlížeče, Microsoft Office nebo existujících aplikací za nižší náklady než stávající dostupná řešení.

 

O společnosti Adastra Corporation

Adastra Corporation je nezávislou konzultační firmou zaměřenou na řešení v oblasti Customer Intelligence (analytické CRM), Business Intelligence (manažerské informační systémy) a Data Warehousing. Hlavní kancelář Adastry je v kanadském Torontu. Evropské aktivity jsou řízeny z Adastry v Praze a z poboček v Bratislavě, Ostravě a Frankfurtu n. M. Technologicky nezávislá řešení odrážejí rozsáhlé zkušenosti firmy načerpané z realizace více než stovky projektů, například pro společnosti Aliatel, Ahold, Bank of Montreal, Barclays Bank, Contactel, Český Mobil, Český Telecom, Eurotel, GTS, HVB, ING Group, Julius Meinl, Roche Diagnostics, ČSOB Pojišťovna či Komerční banka. Máte-li zájem o podrobnější informace, navštivte prosím http://www.adastra.cz a http://www.adastracorp.com.

 

Informace o společnosti Microsoft Česká republika naleznete na http://www.microsoft.com/cze

 

Posláním společnosti Microsoft je umožnit všem lidem a společnostem po celém světě plně využít jejich potenciál. Prostřednictvím informačních technologií nejvyšší světové úrovně, které jsou lokalizovány nebo přizpůsobeny místnímu trhu, usilujeme o usnadnění života všude tam, kde lidé pracují, učí se nebo si hrají. Microsoft přispívá také ke zkvalitnění vzdělávání, zvýšení produktivity práce, podporuje rozvoj dovedností v oblasti informačních technologií a počítačové gramotnosti, což umožňuje zvýšit konkurenceschopnost našich firem a usnadnit integraci našeho státu do struktur EU.

Váš názor Další článek: Outlook 2003 umožňuje napadnout počítač přes OLE

Témata článku: , , , ,