Microsoft představuje program Small Business Specialist

Společnost Microsoft představila novou specializaci Small Business Specialist určenou partnerům, kteří se ve svém podnikání zaměřují na zákazníky z řad malých firem. V rámci programu nabídne Microsoft partnerům školení a marketingovou podporu. Podmínkou přijetí do programu je složení technické zkoušky, která zajistí, že partner s titulem Microsoft Small Business Specialist nabízí služby s ověřenou úrovní kvality.
Microsoft představuje program Small Business Specialist

Společnost Microsoft představila novou specializaci Small Business Specialist  určenou partnerům, kteří se ve svém podnikání zaměřují na zákazníky z řad malých firem. V rámci programu nabídne Microsoft partnerům školení a marketingovou podporu. Podmínkou přijetí do programu je složení technické zkoušky, která zajistí, že partner s titulem Microsoft Small Business Specialist nabízí služby s ověřenou úrovní kvality.

 

Microsoft chce tímto způsobem usnadnit svým partnerům a zákazníkům z řad malých podniků navazování spolupráce a nabídnout platformu pro poskytování kvalitních řešení přizpůsobených individuálním potřebám svých zákazníků. Se stejným cílem nabízí Microsoft také webový informační zdroj Microsoft Small Business Center s nástrojem pro vyhledávání partnerů na základě požadavků potenciálního zákazníka.

 

„Od počátku stavíme na spolupráci s partnery, kteří rozvíjejí možnosti nabízené platformou Windows, serverovými a ekonomickými řešeními naší společnosti,“ uvedl Jiří Devát, generální ředitel společnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. „V České republice existují desítky společností, které nabízejí nadstavby produktů Microsoft pro všechny oblasti drobného podnikání. Nyní těmto společnostem poskytujeme možnost prezentovat se na trhu jako ověření dodavatelé a současně umožňujeme zákazníkům snadno najít vhodného dodavatele právě pro svou firmu.

 

Partnerství v rámci programu Small Business Specialist je určeno všem kategoriím partnerů:

 

Partneři typu Registered Member. Tento typ účasti je určen partnerům, kteří prokázali své znalosti a chtějí s pomocí společnosti Microsoft prezentovat své zkušenosti a řešení určená malým firmám. Součástí výhod pro tyto partnery je možnost používat logo Microsoft Small Business Specialist a přístup k informačním materiálům a školením společnosti Microsoft.

 

Partneři typu Certified a Gold Certified Partner. Partneři společnosti Microsoft s titulem Microsoft Certified a Gold Certified Partner, kteří již podnikají v oblasti malých firem, získají účastí v programu Small Business Specialist prezentaci svých schopností zacílenou na oblast malých firem.

 

Partneři typu System Builder. Jako partneři programu Small Business Specialist mohou partneři System Builder zdůraznit své zkušenosti s výrobou PC a serverů vhodných pro malé firmy.

 

Více informací o programu Small Business Specialist získáte na stránkách http://www.microsoft.com/cze/partner/smallbusiness/.

Témata článku: Microsoft, Partner, Small

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí