Microsoft představil nový licenční program Business Ready

Microsoft zvýhodňuje a zjednodušuje podmínky pro pořízení řady podnikových řešení Microsoft Dynamics.
Microsoft představil nový licenční program Business Ready

Praha, Česká republika – 11. červenec 2006

Microsoft zjednodušil licenční podmínky pro podniková řešení řady Microsoft Dynamics. Zákazníkům, kteří využívají řešení Microsoft Dynamics a programy pro jejich údržbu a rozvoj, nabízí vyšší zhodnocení investic do informační infrastruktury, nárůst produktivity a jistotu správné volby.

 

Licenční program Business Ready nabízí přehlednější cenovou politiku pro produkty řady Microsoft Dynamics - Microsoft Dynamics AX a Microsoft Dynamics NAV. Z cenového modelu zaměřeného na stovky modulů přechází Microsoft na nový systém založený primárně na počtu současně pracujících uživatelů.

 

Zjednodušení licenčního modelu a vylepšení programu údržby produktů Microsoft Dynamics pomůže našim implementačním partnerům lépe pokrývat potřeby zákazníků,“ uvedl Petr Karásek, manažer divize podnikových řešení společnosti Microsoft v České republice. „Změny jsme učinili na základě zákaznických průzkumů a umožní nám ve spolupráci s našimi partnery poskytovat zákazníkům kvalitnější podporu a více informací,“ vysvětluje Petr Karásek.

 

Nový licenční model se skládá ze tří stupňů nabídky: Microsoft Dynamics Business Essentials, Microsoft Dynamics Advanced Management a Microsoft Dynamics Advanced Management Enterprise. Jednotlivé licenční programy byly vytvořeny na základě běžných potřeb v dané cílové skupině a pro podniky představují zajímavé snížení počáteční ceny.

 

Program údržby Business Ready je globální program, jež Microsoft vyvinul s důrazem na zvýšení hodnoty, kterou svým podnikovým zákazníkům přináší po celý životní cyklus produktů Microsoft Dynamics. Novými výhodami jsou například investiční kredity použitelné k přechodu na jinou edici či produktovou řadu Microsoft Dynamics, neomezený přístup k online školením nebo nástroje pro vzájemnou komunikaci zákazníků, kteří využívají Microsoft Dynamics.

 

Program licencí a údržby Business Ready zpřístupňuje řešení Microsoft Dynamics novým zákazníkům, zvyšuje jejich efektivitu a vyvíjí se s tím, jak rostou jejich požadavky, a umožňuje jim plně využít potenciál zvoleného řešení.

 

Zvyšování hodnoty plynoucí z investic do technologií společnosti Microsoft

Partneři společnosti Microsoft vítají nový licenční systém, protože jim přinese snížení administrativní zátěže spojené doposud s registrací desítek a stovek modulů k jednotlivým řešením. Díky transparentnímu systému prodeje, který pro zákazníky představuje první příjemnou zkušenost s Microsoft Dynamics, dokáží autorizovaní prodejci zvyšovat svůj obrat.

 

Zákazníci požadují jednoduchost, a to i v případě licenčních programů. My jim nabízíme systém, který je transparentní a jednoduchý a nabízí vyšší zhodnocení vložených investic,“ říká Jana Kuklová, ředitelka divize podnikových informačních systémů společnosti Autocont. “Licenční program Business Ready představuje rovnováhu mezi jednoduchostí a flexibilitou a nabízí zákazníkům jasný cenový model, který zjednodušuje volbu správného produktu a zároveň pro menší zákazníky snižuje cenu, takže jsou schopni zvolit podnikové řešení, jež přesně odpovídá jejich specifickým potřebám,” dodává Jana Kuklová.

 

Nové balíčky Business Ready poskytují zákazníkům zjednodušení práce a přístup k mnohem širší funkčnosti podnikových řešení Microsoft Dynamics.:

 

  • Microsoft Dynamics Business Essentials Edition – Tato nabídka poskytuje integrované, výkonné podnikové řešení, vyvinuté pro společnosti, které potřebují  základní nástroje pro řízení financí a obchodních aktivit a vyžadují, aby řešení bylo schopno růst zároveň s jejich podnikáním.
  • Microsoft Dynamics Advanced Management Edition. – je určena zejména rostoucím podnikům, které hledají přizpůsobitelné řešení pro řízení pokročilých procesů v oblasti financí, dodavatelského řetězce, výroby a projektů. Tento balíček také obsahuje klíčové nástroje pro tvorbu reportů a nástroje Business Intelligence nezbytné pro konkurenceschopné řízení podniku.
  • Microsoft Dynamics Advanced Management Enterprise – Nabídka pro velké podniky rozšiřuje Advanced Management Edition o další nástroje pro řízení dodavatelského řetězce, správu oblasti servisu, pokročilé možnosti konfigurace, řízení výroby a přizpůsobení produktu.

 

Licenční program Business Ready je určený především pro nové zákazníky. Stávající uživatelé produktů Microsoft Dynamics mohou i nadále využívat současný systém založený na modulech nebo, pokud pro ně tato nabídka bude výhodná, přejít na nový licenční model. Toto rozhodnutí je plně v kompetenci každého zákazníka.

 

Zvýšená produktivita a správná volba

Dnes představený program údržby přináší zákazníkům odpovídající hodnotu, kterou očekávají od svých investic do údržby informačního systému. Uživatelům nabízí jistotu správné volby při přípravě, nasazení, používání, správě a rozvoji svého podnikového řešení Microsoft Dynamics. Program údržby bude dostupný zákazníkům společnosti Microsoft ve všech zemích, kde jsou nabízena řešení Microsoft Dynamics, a pomůže jim uspokojit proměnlivé nároky jejich podnikání. Nabídku globálně dostupných výhod a pravidel Microsoft rozšiřuje o nové prvky dostupné všem zákazníkům, kteří tuto službu využívají:

 

  • Neomezený přístup k online výukovým možnostem – tato nabídka je určena všem zákazníkům, jež mají aktivní program údržby:

          Elektronické kurzy nabízejí detailní popis specifických oblastí, například produktových modulů. Získávání informací probíhá obdobným způsobem jako při standardních školeních.

          Výukové manuály mohou být využity jako podklady pro studium nebo zdroj konkrétních informací pro případ potřeby.

          Dodatky k manuálům – dodatky pro vybrané kurzy, které nabízejí popis lokálních funkcionalit dostupných v dané zemi.

          Výukové manuály „Co je nového?” nabízejí informace o rozdílech ve funkcích a vlastnostech mezi jednotlivými verzemi produktů.

          Výukové plány pomáhají uživatelům zvolit vhodné kurzy podle jejich specifických potřeb a obsahují přehled všech kurzů a certifikací dostupných pro každý modul.

  • Investiční kredit nabízí uživatelům Microsoft Dynamics AX a Microsoft Dynamics NAV možnost využít až 100 % jejich investic do licenčních poplatků na přechod z jednoho produktu Microsoft Dynamics na jiný nebo na přechod z jedné úrovně nabídky na další (například z verze Business Esentials na Advanced management) v rámci jedné řady produktu. Tímto způsobem dává Microsoft svým zákazníkům dodatečnou jistotu, že investice do systémů Microsoft Dynamics představuje bezpečnou volbu i v případě rozvoje společnosti.
  • Komunity a nástroje Microsoft Dynamics CustomerSource. Mnohokráte oceňovaný web CustomerSource bude k dispozici všem zákazníkům, kteří budou mít aktivní program údržby. CustomerSource nabízí produkt a služby specificky pro konkrétního uživatele: znalostní databázi, soubory ke stažení, diskusní fóra, online výuku, zpravodajství a další funkce. CustomerSource bude v první fázi nabízet obsah v angličtině a dalších šesti světových jazycích. Do budoucna se počítá s rozšiřováním obsahu v lokálních jazycích, aby uživatelé po celém světě mohli plně využívat potenciál řešení Microsoft Dynamics.

 

Dostupnost nových licenčních modelů

Licenční program Business Ready je dostupný pro produkty řady Microsoft Dynamics – Microsoft Dynamics AX a Microsoft Dynamics NAV. Uživatelé budou tento nový licenční program využívat od 1. srpna 2006.  Nový program údržby bude v základní podobě dostupný se spuštěním licenčního programu Business Ready a v průběhu dalších šesti až devíti měsíců budou mít uživatelé k dispozici další funkce a výhody.

 

O Microsoft Dynamics

Microsoft Dynamics je řada podnikových řešení pro řízení financí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby, která pomáhají malým a středně velkým podnikům, velkým společnostem a divizím globálních podniků pracovat efektivněji. Tato integrovaná a adaptabilní podniková řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy.

 

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

 

#########

 

Tento dokument je určen pouze pro informační účely. Společnost Microsoft se zříká jakékoliv odpovědnosti za vzniklé situace týkající se užití tohoto dokumentu pro jiné účely. Společnost Microsoft nebude nikdy odpovědná za jakékoliv mimořádné, přímé, nepřímé či vyplývající škody, ať již vzejdou z účinnosti smlouvy, zanedbání nebo jiné skutečnosti vzniklé následkem užití či interpretace tohoto dokumentu či v souvislosti s ním.

 

Microsoft je registrovaná obchodní značka společnosti Microsoft Corp. ve Spojených státech amerických a/nebo v jiných zemích. Jména společností a produktů zde uvedených mohou být obchodní značky jejich příslušných vlastníků.

Váš názor | První betaverze Mozilla Firefox 2.0 je před dokončením

Témata článku: Microsoft, Správný rozvoj, Podniková řada, Line, Nový management, Advanced, Navi, Ready, Podnikový produkt

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší