Microsoft oznamuje personální změny

Microsoft oznámil, že s účinností od 1. dubna 2007 byl do funkce marketingového manažera české pobočky jmenován Jiří Grund. Jiří je zodpovědný za řízení marketingových aktivit české pobočky, za sjednocování firemní komunikace a za prohlubování vztahů mezi Microsoftem a představiteli státu.
Microsoft oznamuje personální změny

Pozice marketingového manažera se zodpovědností za firemní komunikaci a řízení vztahů byla v české pobočce společnosti Microsoft nově vytvořena v souladu s růstovou strategií firmy pro roky 2007 - 2009 a v souladu s celosvětovou komunikační politikou společnosti.

Manažerkou vnějších vztahů a tiskovou mluvčí se s účinností od 1. dubna 2007 stala Markéta Kuklová. Markéta se ve své nové pozici soustředí především na komunikaci se širokou veřejností, médii, partnery, zákazníky a zástupci veřejné správy a samosprávy v České republice.

Jiří Grund pracuje ve společnosti Microsoft od roku 2002. Nastoupil na pozici tiskového mluvčího a následně pracoval jako manažer vnější vztahů společnosti. Během čtyř let se mu podařilo vybudoval silný komunikační tým, který získal řadu ocenění „Best practice“ v rámci celosvětové sítě firemních poboček. Před nástupem do Microsoftu působil několik let jako novinář v ekonomických médiích.

Markéta Kuklová nastoupila do společnosti Microsoft v březnu 2007. Přinesla s sebou dlouholeté zkušenosti z oblasti marketingu a komunikace, které postupně získávala ve vedoucích marketingových pozicích ve společnostech IXOS Software, Tiscali Telekomunikace ČR a naposledy jako Account Manager v agentuře CoLin, kde se starala o společnost Microsoft.

Témata článku: Microsoft, Account, Microsoft Account, Firemní komunikace, Pozice, Veřejná komunikace, Tisková mluvčí

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí