Microsoft oznamuje personální změny

Praha – 1. března, 2007. S platností k dnešnímu dni představuje Microsoft dvě nové tváře svého komunikačního týmu: Markétu Kuklovou na pozici PR Consultant se zaměřením na korporátní komunikaci a Janu Vávrovou na pozici PR Consultant se zaměřením na produktovou komunikaci. Tímto krokem chce Microsoft zintenzivnit svůj dialog s širokou veřejností, médii, partnery, zákazníky a zástupci veřejné správy a samosprávy v České republice.
Microsoft oznamuje personální změny

Markéta Kuklová do Microsoftu přináší dlouholeté zkušenosti z oblasti marketingu a komunikace, které postupně získávala ve vedoucích marketingových pozicích ve společnostech IXOS Software, Tiscali Telekomunikace ČR a naposledy jako Account Manager ve společnosti CoLin. V průběhu uplynulých čtyř let se podílela například na uspořádání návštěvy Billa Gatese v Praze, která byla oceněna titulem Best Practice v centrále společnosti Microsoft, či na organizaci setkání zástupců vlád evropských zemí - Government Leaders Forum 2005 v Praze. V nové pozici se Markéta zaměří zejména na korporátní komunikaci, spolupráci se školstvím, charitativní aktivity, problematiku softwarového pirátství a grantového poradenství. Zároveň bude zodpovídat za spolupráci s PR agenturou CoLin. Markéta Kuklová je vdaná a mezi její záliby patří jízda na horském kole a in-line bruslích.

Jana Vávrová přichází do Microsoftu z PR agentury Virklis, ve které působila více než tři roky na pozici Account Managera. V průběhu této doby nasbírala bohaté zkušenosti v oblasti public relations se zaměřením na IT segment. Do jejího portfolia klientů patřily společnosti jako Oracle, Mercury, NextiraOne či LBMS. Dlouhodobě také spolupracovala na mezinárodních projektech pro společnost Autodesk. V nové pozici bude Jana odpovědná za posílení a koordinaci PR aktivit v oblasti produktové komunikace. Jana Vávrová je vdaná, mezi její záliby patří zejména lyžování a cestování.

Témata článku: Microsoft, Account, Microsoft Account, Public Relations, Bohatá zkušenost, Pozice, Mezinárodní agentura

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?