Microsoft oznamuje personální změny

Obchodním ředitelem nově zřízené OEM divize se stal Milan Hrabovský.
Microsoft oznamuje personální změny

Praha, Česká republika – 8. srpna, 2006

Milan Hrabovský byl do pozice obchodního ředitele jmenován v červenci 2006. Divize, kterou řídí, má na starosti prodej předinstalovaného software a podporu výrobců počítačů a serverů v České republice. V současné době příjmy OEM divize představují přibližně 40 % příjmů české pobočky společnosti Microsoft. Úkolem Milana Hrabovského bude dále prohlubovat spolupráci s prodejci a výrobci osobních počítačů a serverů při prodeji předinstalovaných operačních systémů a dalšího software s novými počítači. V rámci organizační struktury společnosti Microsoft Česká republika je Milan Hrabovský podřízen přímo generálnímu řediteli.

Milan Hrabovský nastoupil do společnosti Microsoft v roce 2000 na pozici IT Managera pro Českou a Slovenskou republiku. Od roku 2002 byl zodpovědný za spolupráci s partnery a postupně vybudoval a vedl nový tým vznikající OEM divize.

Milan Hrabovský vystudoval České vysoké učení technické v Praze a získal titul Master of Business Administration (MBA) od Rotchester Institute of Technology. Před nástupem do společnosti Microsoft pracoval ve společnosti General Electrics.

Milan se narodil v roce 1972, je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje rodině, turistice a sportu.

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Váš názor Další článek: HD DVD přehrávač pro XBox 360 překvapí cenou

Témata článku: Microsoft, Milan, Mba, Milano

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší