Microsoft ocenil nejlepší partnerská řešení v IT průmyslu

Partneři Microsoftu v České a Slovenské republice získali ocenění ve třinácti kategoriích prestižní soutěže Microsoft Industry Awards 2006.
Microsoft ocenil nejlepší partnerská řešení v IT průmyslu

Praha, Česká republika – 3. července 2006

Společnost Microsoft vyhlásila výsledky soutěže Microsoft Industry Awards 2006 v České a Slovenské republice. Ocenila tak nejlepší řešení a aplikace, vyvinuté partnery společnosti Microsoft. Ti mohli přihlásit řešení a aplikace využívající platformy a technologie Microsoftu. Hodnotícími kritérii pak byl především rozsah projektu a jeho přínos pro zákazníka.

 

Letošní ročník ukázal, že naši partneři přicházejí se stále kvalitnějšími řešeními a aplikacemi a velmi rychle adaptují naše nejnovější technologie. Už nyní se proto těšíme na další ročník,“ říká Vladimír Smutný, obchodní ředitel pro Small & Medium Market, Partners & Solutions Microsoftu v České republice. „Zájem partnerů o účast každý rok roste. Letošního ročníku se účastnilo 35 partnerů se 101 přihlášenými řešeními či aplikacemi,“ dodává Vladimír Smutný.

 

Ve většině kategorií vyhlásil Microsoft jednoho vítěze a dva další finalisty. Vítěz v každé kategorii kromě ocenění a loga Microsoft Industry Awards Winner získá příspěvek na pokrytí nákladů na účast na celosvětové partnerské konferenci Microsoft Worldwide Partner Conference 2006 v Bostonu. Všichni finalisté pak mohou používat logo Microsoft Industry Awards Finalist. Soutěž Microsoft Industry Awards proběhla v České a Slovenské republice již poosmé.

 

Výsledky Microsoft Industry Awards 2006 v České a Slovenské republice:

 

1.       Nejlepší řešení pro bankovnictví, pojišťovnictví a správy financí

·         Vítěz – Logos (Informační systém RM Tool, postavený na Microsoft Dynamics CRM 3.0, pomáhá řídit vztahy s korporátními a institucionálními zákazníky. RM Tool využívá v České republice 450 klientských pracovníků a bankovních specialistů ČSOB.)

·         Finalisté – Asseco Slovakia; SinTe

 

2.       Nejlepší řešení pro státní správu

·         Vítěz - Aquasoft (Informační systém pro výběr spotřebních daní a pokut pro Generální ředitelství cel)

·         Finalisté – Hour; Syscom Software (IS AVISME)

 

3.       Nejlepší řešení pro samosprávu

·         Vítěz - Autocont (Implementace Microsoft Enterprise Project Management pro Statutární město Brno, který zefektivnil, zpřehlednil a ulehčil plánování a řízení rozsáhlých projektů)

·         Finalisté -  Hour; Sodatsw

 

4.       Nejlepší řešení pro obchod, výrobu a utility

·         Vítěz – Sunnysoft (Řešení Sunnysoft mService ve společnosti Severočeská plynárenská a.s., významným způsobem zvýšilo efektivitu činnosti při práci s pracovními příkazy a prováděním činností v oblasti plynárenství)

·         Finalisté – Navysis; Webcom

 

5.       Nejlepší řešení pro malé a střední firmy

·         Vítěz - CCV (Díky implementaci Microsoft Dynamics NAV ve společnosti Jednota Opava SD se podařilo sjednotit informační systémy, zvýšit efektivitu a splnit standardy EU)

·         Finalisté – Allium; SPI

 

6.       Nejlepší řešení pro telekomunikace

·         Vítěz – Kvados (Implementace mobilního informačního systému myAVIS™ na MS SQL serveru 2005 v Knižní velkoobchodu Pemic se zefektivnila a zvýšila účinnost řízení práce obchodních zástupců v terénu a získávání kvalitnějších informací pro řízení obchodních procesů.)

 

7.       Nejlepší řešení pro školství a vzdělávání

·         Vítěz – CÍGLER SOFTWARE (E-learningový projekt Kurz účetnictví „jednoduše, ale podvojně“, pomáhá všem získat nebo prohloubit vědomosti v oboru podvojného účetnictví formou samostudia, popř. kombinovaného studia)

·         Finalisté – eAdvice; Logos

 

8.       Nejlepší implementace bezpečnostního řešení na platformě Microsoft

·         Vítěz – Softip (Modernizace infrastruktury IS Slovenského vodohospodárskeho podniku, š.p. na jednotnou platformu Microsoft přináší zjednodušení správy, zvýšení bezpečnosti a rozšíření funkcionality)

 

9.       Nejlepší řešení pro licencování a Software Asset Management

·         Vítěz - truconneXion (AuditPro + modul AuditPro Microsoft SMS Connector je profesionální systém pro aktivní správu počítačů, pro zavedení trvalé, automatizované a snadno udržovatelné evidence hardwaru, softwarových licencí a informací o uživatelích)

·         Finalisté – ALC; Daquas

 

10.   Microsoft Office System Technology Award

·         Vítěz - Gradient (Systém na elektronické schvalování úvěrové dokumentace ve společnosti UniBanka, a.s.)

·         Finalisté -  Autocont

 

11.   Ocenění "Migrace roku" za úspěšnou migraci infrastruktury či řešení z konkurenční platformy

·         Vítěz – Webcom-Istro (Komplexní migrace z RedHat Linuxu na platformu Microsoft v Nemocnici Kežmarok, z důvodů snížení nákladů na údržbu a správu IT)

·         Finalisté – Apex Computers; GEMMA

 

12.   Zvláštní ocenění "Microsoft SQL Server 2005 Award"

·         Vítěz - Webcom (Implementace Microsoft Dynamics NAV a Microsoft SQL Serveru 2005 pro Private Equity Penta Investments, a.s. zlepšilo manažerské rozhodovaní a analýzu dat z 50 společností ve 3 zemích)

·         Finalisté – Gradient; Multima

 

13.   Zvláštní ocenění "Microsoft .NET Technology Award"

·         Vítěz - SinTe (Řešení Konsolidovaný blacklist v Raiffeisenbank, a.s. automatizuje hodnocení získaných údajů, integruje již existující informační systémy a umožňuje změnit hodnotící strategii v řádech dnů, což umožňuje rychle reagovat na změny na trhu)

·         Finalisté – Multima; Telegrafia

 

 

Více informací o Microsoft Industry Awards 2006 najdete na stránkách http://www.microsoft.com/cze/partner/events/soutez/.  

 

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem
v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

 

#########

 

Tento dokument je určen pouze pro informační účely. Společnost Microsoft se zříká jakékoliv odpovědnosti za vzniklé situace týkající se užití tohoto dokumentu pro jiné účely. Společnost Microsoft nebude nikdy odpovědná za jakékoliv mimořádné, přímé, nepřímé či vyplývající škody, ať již vzejdou z účinnosti smlouvy, zanedbání nebo jiné skutečnosti vzniklé následkem užití či interpretace tohoto dokumentu či v souvislosti s ním.

 

Microsoft je registrovaná obchodní značka společnosti Microsoft Corp. ve Spojených státech amerických a/nebo v jiných zemích. Jména společností a produktů zde uvedených mohou být obchodní značky jejich příslušných vlastníků.

Váš názor Další článek: První betaverze Mozilla Firefox 2.0 je před dokončením

Témata článku: Microsoft, Asset Management, Avis, Gemma, Winner, Navi, Nejlepší řešení, Opava, CS, Blacklist, Gradient, Apex, Line


Určitě si přečtěte

Tipy pro Google: Umí mnohem víc než jen vyhledávat, zkuste některé fígle

Tipy pro Google: Umí mnohem víc než jen vyhledávat, zkuste některé fígle

** Google není jen vyhledávací pole se dvěma tlačítky ** Můžete ho ovládnout pomocí parametrů a příkazů ** Kromě výsledků vyhledávání nabízí také další funkce

Karel Kilián | 14

Nejděravější firmy a produkty roku 2018: Debian, Google, Android a Ubuntu

Nejděravější firmy a produkty roku 2018: Debian, Google, Android a Ubuntu

** Když expert objeví novou zranitelnost, zaregistruje ji v databázi CVE ** Web CVE Details z ní zpracovává skvělé statistiky ** Nejvíce hlášení se loni dočkal Debian, Google a Microsoft

Jakub Čížek | 88