Microsoft ocenil nejlepší české partnery pro Microsoft Dynamics za rok 2010

Prestižní ocenění převzaly CDL SYSTEM, NAVERTICA a WEBCOM AXPERIENCE

Společnost Microsoft dnes předala ocenění nejlepším českým partnerům v oblasti podnikových řešení Microsoft Dynamics za rok 2010. Prestižní ocenění letos ve světové konkurenci získaly společnosti CDL SYSTEM, NAVERTICA a WEBCOM AXPERIENCE. Slavnostní předání proběhlo na půdě české pobočky Microsoftu za účasti generálního ředitele společnosti Microsoft, Romana Cabálka.

“Pro českou pobočku Microsoftu je ocenění našich předních partnerů v silné mezinárodní konkurenci velkým úspěchem. Společnosti CDL SYSTEM, NAVERTICA a WEBCOM AXPERIENCE dosáhly výborných hospodářských výsledků i v období ekonomické krize, proto si velmi vážíme jejich práce,“ řekl David Frantík, ředitel divize podnikových řešení společnosti Microsoft.

Společnost Microsoft uděluje partnerům ocenění President’s Club a Inner Circle každý rok. Cena President’s Club je udělována těm nejlepším společnostem z celého světa, které svou aktivitou a vývojem přinášejí výjimečná a kvalitní řešení uspokojující náročné a specifické potřeby svých zákazníků. Do skupiny šedesáti nejlepších partnerů Microsoft Dynamics, které se letos staly členy prestižního President's Clubu, se stejně jako loni zařadily i české společnosti CDL SYSTEM, NAVERTICA a WEBCOM AXPERIENCE.

Oceneni_partneri_Dynamics.jpg

Společnost WEBCOM AXPERIENCE si navíc odnesla cenuInner Circle. Ta se uděluje vybraným partnerům, kteří v uplynulém období dosáhli výborných obchodních výsledků a splnili další výběrová kritéria. Jedná se například o počty nových implementací podnikových řešení Microsoft Dynamics, celkový obrat vůči společnosti Microsoft nebo o jeho nárůst v uplynulém období.

Letošní výsledky ocenění Inner Circle a President‘s Club byly vyhlášeny v rámci mezinárodní partnerské konference Microsoft Worldwide Partner Conference 2010, která se konala v americkém Washingtonu. Předání ocenění českým partnerům proběhlo dnes v Praze.

O Microsoft Dynamics

Řešení Microsoft Dynamics tvoří řada integrovaných, adaptabilních podnikových řešení, která zaměstnancům umožňuje přijímat důležitá obchodní rozhodnutí s větší jistotou. Řešení Microsoft Dynamics fungují podobně jako další známý software společnosti Microsoft a spolupracují s ním – což znamená snadné osvojení a snížení rizika spojeného s implementací nového řešení. Tato řešení automatizují a zjednodušují procesy související s financemi, vztahy se zákazníky a odběratelsko-dodavatelským řetězcem, a pomáhají v dosahování podnikatelské úspěšnosti. Více informací najdete na www.microsoft.com/cze/dynamics.

Další článek: Zprávy Živě: CES, Tegra 2 a odvážný Google

Témata článku: , ,