Microsoft má nového partnera, řešení Dynamics CRM 3.0 bude nabízet společnost Ortex

Praha, 16. ledna 2006: O řešení Microsoft Dynamics CRM je velký zájem mezi zákazníky i partnery Microsoftu.
Microsoft má nového partnera, řešení Dynamics CRM 3.0 bude nabízet společnost Ortex

Společnost Microsoft udělila společnosti Ortex certifikát Microsoft Business Solutions Competency, který umožňuje poskytovat služby spojené s implementací a podporou produktu Microsoft Dynamics CRM. Zákazníci Ortexu tak mohou využívat služeb dalšího ověřeného partnera společnosti Microsoft pro oblast podnikových systémů. 

„Řešení Microsoft Dynamics CRM je optimální řešení pro středně velké podniky, které chtějí aktivně pečovat o svůj trh a o své zákazníky,“ říká Pavel Hemelík, generální ředitel firmy Ortex. „Mezi hlavní výhody tohoto řešení patří snadné přizpůsobení potřebám zákazníků, technická vyspělost a téměř neomezené možnosti integrace s dalšími informačními systémy. Naší společnosti, jako certifikovanému partnerovi společnosti Microsoft, se otevírá nový prostor pro dodávky integrovaných, oborově i uživatelsky přizpůsobených řešení,“ dodal Pavel Hemelík. 

Microsoft Dynamics CRM je v České republice stále populárnější. Vedle zájmu zákazníků o tom svědčí i zvýšený zájem partnerů, mezi které nově patří také společnost Ortex. Už nyní se zákazníci i partneři společnosti Microsoft připravují na uvedení české verze Dynamics CRM 3.0. Nová verze přinese řadu novinek, které usnadní využívání pokročilých funkcí Dynamics CRM 3.0 a přizpůsobí systém reálným pracovním procesům u jednotlivých zákazníků.

O společnosti Ortex

Ortex s.r.o. je dodavatel a tvůrce informačních systémů pro řízení podnikatelských, příspěvkových i rozpočtových organizací.  Společnost nabízí vlastní informační systém Orsoft, a systémy třetích stran, pro které poskytuje implementační a uživatelskou podporu.

Společnost má více než 80 zaměstnanců, kteří působí v sídle společnosti v Hradci Králové. Další desítky zaměstnanců pracují v dceřiných a sesterských organizací, které poskytují služby zákazníkům v Brně, Broumově, Hradci Králové, Poličce a Varnsdorfu.

Ortex je partner společnosti Microsoft pro řešení Microsoft Dynamics CRM.

O Microsoft Dynamics
Microsoft Dynamics je rodina řešení pro řízení financí, vztahů se zákazníky a dodavatelských řetězců, která pomáhají malým a středně velkým podnikům, velkým společnostem a divizím globálních podniků pracovat efektivněji. Tato integrovaná a adaptabilní obchodní řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy.

Váš názor Další článek: Problém áíčíářáéářčáář při kopírování textu - Microsoft už má záplatu

Témata článku: Microsoft

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší