Microsoft Dynamics podporuje prodej aut v České republice

Microsoft Dynamics si připisuje další úspěch. Nová verze podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV bude nasazena ve skupině společností Auto Palace Group. Nový systém včetně nadstavbového řešení pro automobilový průmysl, Automotive Business Solutions (ABS), tak bude využívat 7 společností v České republice a 4 na Slovensku. Komplexní dodávku systému zajistí společnost AXIOM SW.
Microsoft Dynamics podporuje prodej aut v České republice

„Řešení Navision používáme už od roku 1996. Tehdy nám vyšlo z našich průzkumů jako nejlepší. Navision s námi po celou dobu rostl a pomáhal nám efektivně řídit společnost,“ říká Jindřich Nevrla, generální ředitel Auto Palace Group. „Nyní jsme se rozhodli přejít na nejnovější verzi Microsoft Dynamics NAV a s tímto řešením počítáme i do budoucna,“ dodává Jindřich Nevrla. Auto Palace Group od informačního systému očekává především zefektivnění řízení a podporu ve všech oborech činnosti, tedy v prodeji nových i ojetých vozů, půjčovny a provozu servisu.

 

Při vývoji řešení Automotive Business Solutions pro Microsoft Dynamics NAV vycházela společnost AXIOM SW ze svých více než desetiletých zkušeností s poskytováním IT služeb pro sektor automobilového průmyslu. Mezi další zákazníky Microsoft Dynamics NAV a Automotive Business Solutions patří například AAA Auto Praha a řešení bylo certifikováno a doporučeno pro použití v dealerské síti Ford Motor Company CZ.

 

O skupině Auto Palace Group

Auto Palace Group je skupina 11 společností, z nichž mnohé již 15 let úspěšně působí v oblasti automobilového průmyslu v Čechách i na Slovensku. Skupina je součástí velkého holandského holdingu a ve svém portfoliu má zastoupení pro značky Hyundai a Mitsubishi Motors, vozy těchto značek a značky Ford též prodává prostřednictvím svých vlastních autorizovaných prodejen, dále nabízí služby autopůjčovny a operativního leasingu.

Více informací najdete na www.autobinck.nl a www.ap-group.cz

 

O společnosti AXIOM SW

AXIOM SW je stabilní společnost zabývající se implementací moderních podnikových informačních systémů. V roce 1994 společnost vstoupila do distribuční sítě Navision (nyní Microsoft Dynamics). AXIOM SW je specialistou na řešení podnikových informačních systémů pro firmy z oblasti leasingu, pojišťovnictví, velkoobchodu, maloobchodu, výroby a řízení projektů. Společnost patří mezi přední implementátory podnikového řešení Microsoft Dynamics NAV na českém a slovenském trhu. Více informací naleznete na stránkách www.axiomsw.cz.

Váš názor | Open-source klon Windows ReactOS ve verzi 0.3

Témata článku: Microsoft, Automobilový průmysl, Automotive, Leasing, Axiom, Mitsubishi, Dealerská prodejna, Navi, Operativní použití, Ford

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší