Microsoft Dynamics CRM 2011 ve verzi beta bude již v září 2010

Microsoft Dynamics CRM 2011 ve verzi beta bude již v září 2010

Podle Forrester Research jsou produkty Microsoft Dynamics CRM nejlepším řešením pro střední a velké společnosti

Již v září 2010 plánuje Microsoft nabídnout beta verzi dlouho očekávaného řešení Microsoft Dynamics CRM 2011. Pro všechny zájemce z řad firem a partnerů bude tento systém pro řízení vztahů se zákazníky dostupný jak v hostované, tak standardní formě.

„Microsoft Dynamics CRM nabídne všem firmám inovativní funkce, které splňují specifické potřeby jednotlivých firemních zákazníků a současně značně zvyšují produktivitu práce,“ říká Petr Hampejs, produktový a marketingový manažer divize podnikových řešení společnosti Microsoft. „Všem našim partnerům navíc nové CRM řešení otevře další možnosti pro jejich růst díky jednotnému vývojovému prostředí pro hostované i standardní nasazení,“ dodává.

V červnovém výzkumu společnosti Forrester Research byly produkty Microsoft Dynamics CRM oceněny jako nejlepší řešení pro střední a velké společnosti. Nová verze CRM je postavena na těchto pozitivně hodnocených funkcích a je doplněna o mnohé další. Jejich příkladem je ještě těsnější provázání s aplikacemi Microsoft Office včetně prohloubené podpory uživatelských rolí, dále pak propojení s dokumentovými knihovnami v Microsoft SharePoint, nebo možnost vývoje i provozu v prostředí cloud computingu. Novinkou jsou i nové možnosti pro vizualizaci informací.

Více informací o produktu Microsoft Dynamics CRM 2011 a možnost registrace pro stažení beta verze je k dispozici na adrese http://crm.dynamics.com/crm2011beta.

Témata článku: Nejlepší řešení, Mnohý výzkum, Standardní verze, Vývojová divize

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje