Microsoft Axapta v Královopolské

Společnost Axperience ve spolupráci s IT odborníky zákazníka implementuje podnikový informační systém Microsoft Axapta do provozu české strojírenské společnosti Královopolská.
Microsoft Axapta v Královopolské

Společnost Královopolská, vedoucí hráč na poli kusových dodávek strojírenského zařízení pro chemický a petrochemický průmysl a největší český výrobce jeřábů a zdvihací techniky si vybral jako dodavatele nového podnikového informačního systému společnost Axperience. Partner společnosti Microsoft ve výběrovém řízení uspěl s nabídkou řešení založeného na produktu Microsoft Axapta.

 

Společnost Královopolská si od implementace moderního podnikového informačního systému slibuje podstatné zrychlení výroby, zvýšení produktivity práce a efektivity nakládání s dostupnými zdroji. Důraz při implementaci klade vedení společnosti především na podporu technické přípravy výroby, integraci s CAD prostředím a zavedení výroby a projektů.

 

„Nahrazení stávajícího řešení systémem Microsoft Axapta představuje pro naši společnost milník v plnění cílů našich akcionářů - neustálého růstu kvality produktů a tržní hodnoty společnosti Královopolská,“ vysvětluje rozhodnutí změnit systém ing. Jiří Hofírek, finanční ředitel a místopředseda představenstva společnosti Královopolská. „Při výběru jsme se řídili nabídkou funkcí systému a odborností partnera, který bude projekt realizovat. Axapta společnosti Microsoft a společnost Axperience jako dodavatel předčili svou nabídkou konkurenci v téměř všech ohledech.“

 

Práce na implementaci Microsoft Axapta v Královopolská byly zahájeny v září 2005. Zahájení rutinního provozu nového systému je plánováno na začátek dubna 2006.

 

O společnosti Královopolská

Předchůdce společnosti Královopolská, a.s., firma Lederer-Porgess Königsfelder Maschinenfabrik vznikla roku 1889 jako soukromá firma na výrobu železničních vagónů a parních kotlů. Postupně svoji působnost rozšiřovala na další strojírenské obory.
Dnes se společnost orientuje na kusové dodávky strojírenského zařízení zejména v oblasti chemického a petrochemického průmyslu. Patří také mezi největší české výrobce jeřábů a zdvihací techniky. Více než polovina produkce směřuje do zahraničí.

Našim cílem je poskytovat špičkové výrobky a služby našim obchodním partnerům. Klademe důraz na kvalitu naší produkce, kterou zajišťují pracovníci s dlouholetou praxí v oboru.

 

O společnosti Axperience

Firma Axperience je významným partnerem společnosti Microsoft Business Solutions pro produkt Microsoft Axapta. Svým partnerům Axperience poskytuje poradenství při rozhodování o novém ERP systému (ROI analýzy), implementační služby a servisní podporu při provozu Microsoft Axapta. Jako člen Watermark Global Aliance je Axperience zapojena i do realizace mezinárodních projektů.

 

O Microsoft Dynamics

Microsoft Dynamics je rodina řešení pro řízení financí, vztahů se zákazníky a dodavatelských řetězců, která pomáhá malým a středně velkým podnikům, velkým společnostem a divizím globálních podniků pracovat efektivněji. Tato integrovaná a adaptabilní obchodní řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy.

Témata článku: Microsoft, Kotel

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje