Microsoft Axapta v Královopolské

Společnost Axperience ve spolupráci s IT odborníky zákazníka implementuje podnikový informační systém Microsoft Axapta do provozu české strojírenské společnosti Královopolská.
Microsoft Axapta v Královopolské

Společnost Královopolská, vedoucí hráč na poli kusových dodávek strojírenského zařízení pro chemický a petrochemický průmysl a největší český výrobce jeřábů a zdvihací techniky si vybral jako dodavatele nového podnikového informačního systému společnost Axperience. Partner společnosti Microsoft ve výběrovém řízení uspěl s nabídkou řešení založeného na produktu Microsoft Axapta.

 

Společnost Královopolská si od implementace moderního podnikového informačního systému slibuje podstatné zrychlení výroby, zvýšení produktivity práce a efektivity nakládání s dostupnými zdroji. Důraz při implementaci klade vedení společnosti především na podporu technické přípravy výroby, integraci s CAD prostředím a zavedení výroby a projektů.

 

„Nahrazení stávajícího řešení systémem Microsoft Axapta představuje pro naši společnost milník v plnění cílů našich akcionářů - neustálého růstu kvality produktů a tržní hodnoty společnosti Královopolská,“ vysvětluje rozhodnutí změnit systém ing. Jiří Hofírek, finanční ředitel a místopředseda představenstva společnosti Královopolská. „Při výběru jsme se řídili nabídkou funkcí systému a odborností partnera, který bude projekt realizovat. Axapta společnosti Microsoft a společnost Axperience jako dodavatel předčili svou nabídkou konkurenci v téměř všech ohledech.“

 

Práce na implementaci Microsoft Axapta v Královopolská byly zahájeny v září 2005. Zahájení rutinního provozu nového systému je plánováno na začátek dubna 2006.

 

O společnosti Královopolská

Předchůdce společnosti Královopolská, a.s., firma Lederer-Porgess Königsfelder Maschinenfabrik vznikla roku 1889 jako soukromá firma na výrobu železničních vagónů a parních kotlů. Postupně svoji působnost rozšiřovala na další strojírenské obory.
Dnes se společnost orientuje na kusové dodávky strojírenského zařízení zejména v oblasti chemického a petrochemického průmyslu. Patří také mezi největší české výrobce jeřábů a zdvihací techniky. Více než polovina produkce směřuje do zahraničí.

Našim cílem je poskytovat špičkové výrobky a služby našim obchodním partnerům. Klademe důraz na kvalitu naší produkce, kterou zajišťují pracovníci s dlouholetou praxí v oboru.

 

O společnosti Axperience

Firma Axperience je významným partnerem společnosti Microsoft Business Solutions pro produkt Microsoft Axapta. Svým partnerům Axperience poskytuje poradenství při rozhodování o novém ERP systému (ROI analýzy), implementační služby a servisní podporu při provozu Microsoft Axapta. Jako člen Watermark Global Aliance je Axperience zapojena i do realizace mezinárodních projektů.

 

O Microsoft Dynamics

Microsoft Dynamics je rodina řešení pro řízení financí, vztahů se zákazníky a dodavatelských řetězců, která pomáhá malým a středně velkým podnikům, velkým společnostem a divizím globálních podniků pracovat efektivněji. Tato integrovaná a adaptabilní obchodní řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy.

Váš názor Další článek: Vydání Windows Vista Beta 2 se zřejmě opozdí

Témata článku: Microsoft, Kotel


Určitě si přečtěte

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 73

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu