Michal Bušek a Petr Sulan do top managementu NextiraOne Czech

Praha, 23. ledna 2006 – Společnost NextiraOne Czech doplnila své vrcholové vedení o dva nové členy, kterými se stali Michal Bušek na pozici obchodního ředitele a Petr Sulan jako ředitel obchodního rozvoje. Ke stávajícím členům vedení společnosti, tj. generálnímu řediteli Bohuslavu Cempírkovi, finančnímu řediteli Martinu Horsákovi, technickému řediteli Petru Kubákovi a ředitelce pro lidské zdroje Martině Pokorné, se připojili s platností od 1. ledna 2006.
Michal Bušek a Petr Sulan do top managementu NextiraOne Czech

Michal Bušek (42) je absolventem stavební fakulty na ČVUT v Praze. Svou kariéru začal jako obchodní zástupce a poté jako vedoucí obchodního oddělení se specializací na prodej hardwaru u společnosti PragoData. Poté nastoupil do české pobočky Digital Equipment, kde získal bohaté zkušenosti na různých pozicích, které zastával jak v oblasti marketingu tak i obchodu.  V roce 1999 nastoupil ke jako Sales Manager pro přímý prodej do společnosti Alcatel Czech, divizi Enterprise & Consumer Group. Ve společnosti NextiraOne Czech působí od roku 2001 na různých manažerských postech v oblasti obchodu a prodeje.

Petr Sulan (40) je absolventem Katedry řídící techniky na FEL ČVUT v Praze. Ve společnosti NextiraOne Czech s.r.o. pracuje od roku 2002 na pozicích manažera v obchodní divizi.  Před svým jmenováním do nové funkce působil na pozici Presales Manager jako vedoucí týmu konzultantů se zodpovědností za přípravu řešení ve všech obchodních segmentech společnosti NextiraOne. Před rokem 2002 byl zaměstnán ve firmě Alcatel, kde rovněž pracoval na klíčových a strategických projektech. V nové pozici ponese zodpovědnost za rozvoj portfolia produktů, služeb a řešení a s tím souvisejících obchodních aktivit společnosti NextiraOne. Jako nový člen managementu společnosti se bude podílet na pokračujícím rozvoji a směřování společnosti k organizaci, která poskytuje komplexní služby v oblasti IT a komunikací.

O NextiraOne
Společnost NextiraOne poskytuje zákazníkům ucelená komplexní řešení pro vybudování infrastruktury z oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, kontaktních center a bezpečnosti dat. NextiraOne poskytuje nejlepší technologie ve své třídě od vedoucích partnerů jako Alcatel, Cisco Systems, Genesys a Nortel Networks. Mezi významné zákazníky společnosti NextiraOne v ČR se řadí ČESKÝ TELECOM, T-Mobile, Eurotel, GTS, ČSOB, Komerční Banka, HVB Bank, Raiffeisen Bank, ŠkoFIN, GE Capital Bank, Allianz, SAZKA, Nestlé, Pražská plynárenská, Ministerstvo vnitra ČR, Škoda Holding, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita Brno, VUT v Brně, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a další.

Témata článku: Alcatel, Allianz, GE, Pozice, Komerční banka, Univerzita, Různé segmenty

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí