MG Rover snižuje s IFS Aplikacemi náklady v dodavatelském řetězci

28. června 2002
SiS Xabre do 14 dnů u nás
Skupina MG Rover podepsala smlouvu, která znamená další významný krok vpřed ve spolupráci se společností IFS.
MG Rover snižuje s IFS Aplikacemi náklady v dodavatelském řetězci

Jejich společným tříletým cílem je implementace plně integrovaného, rozsáhlého podnikového řešení, soustředěného okolo IFS Aplikací. Smluvní projekty v roce 2002 jsou zatím v hodnotě asi 2 milionů USD a zahrnují projekt implementace další generace systémů na podporu řízení objednávek a financí v evropské skupině MG Rover.

 

Plně implementovaný systém objednávek a financí bude v roce 2003 poskytovat vylepšené online objednávání aut a informace o stavu vozidel, který pro skupinu MG Rover sledují národní prodejní společnosti a rozsáhlá síť cca 1000 evropských dealerů.

 

Skupina MG Rover je zákazníkem IFS od roku 1999 a používá již moduly IFS Finance, IFS/Nákup a IFS Lidské zdroje.

 

“IFS Aplikace 2002 budou hrát významnou roli v tom, že pomohou skupině MG Rover zredukovat současné provozní náklady v celém našem dodavatelském řetězci. Společnost IFS má těsný vztah se skupinou MG Rover již několik let a vidím, že toto partnerství bude v budoucnosti ještě silnější”, řekl Bryn Morris, manažer systémů zákaznických procesů  ve skupině MG Rover.

 

“Společnost IFS je zvláště potěšena tím, že se skupina MG Rover rozhodla založit rozvoj své IT strategie na IFS Aplikacích. To dokazuje správnost naší strategie partnerství s našimi zákazníky a naše schopnosti dodat nákladově efektivní řešení pro velmi konkurenční průmyslový segment,” řekl Alastair Sorbie, generální ředitel společnosti IFS UK.

 

IFS Aplikace zahrnují komponenty speciálně vyvinuté k podpoře hlavních činností pro výrobce a dodavatele v odvětvích výroby osobních a nákladních automobilů. Toto zahrnuje sledování kvality a analytické nástroje vyžadované podle norem QS9000, ISO/TS16949 , stejně jako i podporu referenčních modelů pro operace v dodavatelských řetězcích (SCOR)  tak, jak je definován podle standardů Supply Chain Council, Odette, VDA och ASC X.12. Mimoto IFS umožňuje elektronické obchodování v rámci „otevřeného podniku“ – směrem k zákazníkům nebo dodavatelům, kteří používají buď portálovou technologii nebo webové nástroje pro spolupráci. Zákazníci s velkými instalacemi zahrnují firmy Volvo Cars, BMW, MG Rover, Scania Trucks, Volvo Trucks, Unipart, Finnveden Sheetmetal, Avestor, Expert Components a London Taxis. Společnost IFS ve spojenectví s firmou Atos Origin a dalšími partnery usiluje o to, aby dále pronikala  do oblasti evropského a severoamerického automobilového průmyslu.

 

 

O skupině MG Rover

 

Skupina MG Rover je největší samostatný výrobce aut ve Velké Británii. MG Rover vyrábí auta a jejich příslušenství v Longbridge, Birminghamu. Pod značkami Rover a MG se vyrábí modely zahrnující Rover 25, 45, 75, 75 Tourer, nejlépe prodávaný UK Roadster, MG TF a novou  řadu limuzín MG typu ZR, ZS a ZT. 

 

O IFS a IFS Aplikacích (www.ifs.cz)

IFS vyvíjí a dodává  podnikové aplikace pro střední a velké podniky založené na komponentové architektuře. IFS Aplikace, které jsou založeny na webové a portálové technologii nabízí více jak 60 podnikových aplikačních modulů, které jsou určeny pro podporu řízení výroby, dodavatelských řetězců, řízení vztahů se zákazníky, financí, engineeringu, údržby a lidských zdrojů. IFS poskytuje zákazníkům možnost postupného rozvoje k otevřenému podniku, kde je umožněna spolupráce partnerů, dodavatelů a odběratelů prostřednictvím e-technologií.

Jako jeden z vedoucích globálních poskytovatelů podnikových aplikací disponuje IFS 3.200 zaměstnanci ve 43 zemích celého světa. Společnost IFS je zapsána na Burze cenných papírů Stockholm (XSSE:IFS).

# # #

IFS Applications je ochranná známka IFS Industrial and Financial Systems. Všechy ostatní zmíněné společnosti nebo produkty jsou ochrannými známkami nebo registrovaným označením jejich oprávněných držitelů.

Pro další informace a materiály, kontaktujte:

Ivana Duchoňová

Marketing

IFS Czech      

Telefon: 02/6117 6350

Fax: 02/6117 6360

Email: ivana.duchonova@ifs.cz


 

Váš názor Další článek: SiS Xabre do 14 dnů u nás

Témata článku: Scania, Finance, Morris, Birmingham, Financial Times, Cars, Rover, London


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 72Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky