MFG/PRO nahradí systém BPCS v závodě Lucas Varity, s.r.o. v Jablonci

Minerva dnes oznamuje, že od začátku března 2001 nahradí MFG/PRO stávající informační systém BPCS americké společnosti SSA ve společnosti Lucas Varity, s.r.o. ve výrobním závodě Jablonec nad Nisou.
MFG/PRO nahradí systém BPCS v závodě Lucas Varity, s.r.o. v Jablonci
Minerva dnes oznamuje, že od začátku března 2001 nahradí MFG/PRO stávající informační systém BPCS americké společnosti SSA ve společnosti Lucas Varity, s.r.o. ve výrobním závodě Jablonec nad Nisou. Lucas Varity, patřící nadnárodnímu americkému průmyslovému a hi-tech koncernu TRW Inc., je druhým největším dodavatelem brzdových systémů pro lehká vozidla ve světě. Projekt zavedení MFG/PRO pro 45 současně pracujících uživatelů je společně veden konzultanty Minervy, projektovým týmem Lucas Varity v Jablonci a odborníky z divize TRW Automotive v Německu, které mají na starosti více implementací MFG/PRO v Evropě. Cíl je standardizovat co nejvíce závodů Lucas Varity v Evropě na systém MFG/PRO, který je uznáván pro svou rozsáhlou a ověřenou funkcionalitu pro automobilový průmysl. Další automobilové společnosti v České republice a na Slovensku se systémem MFG/PRO v provozu jsou ATESO , a.s., AVC a.s. Čadca, Federal-Mogul Friction Products a.s., Johnson Controls s.r.o., Saft Ferak, a.s. a SVA TRADE s.r.o. Holýšov.

O společnosti MINERVA, výhradním distributorovi firmy QAD v ČR a SR

Minerva je mezinárodní organizace úzce orientovaná na zákazníka, která se specializuje na pomoc výrobním a distribučním společnostem a usiluje o zvýšení výkonnosti, kontroly a produktivity.

Minerva Česká republika, a.s., dceřiná společnost Minerva International Holdings, je schopna svým zákazníkům nabídnout veškeré služby od instalace softwaru přes poradenství a systémovou integraci až po špičková řešení v oblasti e-business. Osmileté působení na českém trhu s ERP, certifikace jakosti ISO 9001 a 50 úspěšných instalací MFG/PRO na více než 75-ti místech potvrzují odhodlání Minervy usilovat o spokojenost zákazníků.

Váš názor Další článek: Napster spustil blokování, zatím ale pohoda

Témata článku: Mogul, Johnson, Automotive, Johnson Controls, Mezinárodní tým, Minerva


Určitě si přečtěte

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 4

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Podrobný návod, jak hledat ve starých matrikách informace o předcích a nemuset při tom ani vstát od počítače. Základy internetové genealogie.

Marek Lutonský | 59


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk