Mezinárodní úspěch tiskového zařízení bizhub PRO 1050e

Konica Minolta s radostí oznamuje, že získala prestižní ocenění Zlatý EmbaxPrint za produkční systém pro černobílý digitální laserový tisk Konica Minolta bizhub PRO 1050e na mezinárodním veletrhu obalového, papírenského a tiskařského veletrhu EmbaxPrint.
Mezinárodní úspěch tiskového zařízení bizhub PRO 1050e

Ocenění Zlatý EmbaxPrint je udělováno celkem deseti exponátům, které jsou hodnoceny podle několika důležitých kritérií. Patří mezi ně například inovace a originalita koncepčního řešení, uživatelský komfort a design nebo celkové ekologické aspekty výrobku. Odborná porota ocenila bizhub PRO 1050e za vysokou flexibilitu a rychlost tisku až 6 300 stran za hodinu. Stroj je ideálním zařízením pro malonákladové tisky, a to díky celé řadě dokončovacích zařízení.

Mezi důležité funkce zařízení patří také uživatelsky příjemné ovládání prostřednictvím dotykového panelu a systém vzdálené správy stroje, který eliminuje jakékoliv nečekané a náhlé prostoje.

Bizhub PRO 1050e je profesionální tiskové zařízení, určené pro tisk černobílých dokumentů. Rychlost tisku je úctyhodných 105 stran A4 za minutu. V případě tisku stran A3 je rychlost 61 stran za minutu. Podle potřeby je možné vybavit zařízení některou z mnoha dokončovacích jednotek pro děrování, sešívání či tvorbu brožur. Získané ocenění je zároveň oceněním práce Konica Minolta, bizhub PRO 1050e paří mezi nejlépe vybavené a modulární systémy.

Obchodní ředitel Ing. Pavel Učeň při předání ceny prohlásil: „Získané ocenění nás velmi potěšilo. Vážíme si ho jako uznání práce celého Embax týmu. Utvrdilo nás o jedinečných vlastnostech stroje v porovnání s konkurenčními zařízeními jako jsou jedinečná V2 on-line vazba se skvělým poměrem cena/výkon a citlivé pozicování stroje.

Zlatý Embax Print 2007 je pro nás jednoznačným potvrzením naší strategie na získání 50% tržního podílu v digitálních produkčních strojích v ČR.“

Témata článku: Ideální poměr, A3, Profesionální stroj, Příjemná cena, Celý stroj, Konica Minolta, Stroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje