Mezinárodní ocenění iF Product Design Award získaly dva LCD televizory Sharp AQUOS z řady XD1E

Praha - Hannover, 12. prosince 2006. Dva modely z nejnovější řady LCD televizorů Sharp - 46-palcový a 52-palcový AQUOS XD1E získaly ocenění iF Product Design Award 2007. Oba televizory vyrábí firma Sharp ve zbrusu nové továrně na LCD panely 8. generace v japonské Kamejamě, která je v současnosti nejmodernější továrnou svého druhu na světě. Design ve stylu černě lakovaného piana v kombinaci se špičkovou technologií přesvědčil porotu International Forum Design (iF), která ocenění uděluje.
Mezinárodní ocenění iF Product Design Award získaly dva LCD televizory Sharp AQUOS z řady XD1E

„Cena iF Product Design Award není pouze ohodnocením našich dvou špičkových LCD televizorů Sharp AQUOS, ale i oceněním naší nové produktové strategie“, vysvětluje Hans Kleis, prezident Sharp Europe. „Kromě technických funkcí a dobrého poměru ceny a výkonu je právě design důležitým faktorem, který hraje při nákupu LCD televize roli. Modely Sharp splňují maximální požadavky, a to jak v technickém tak designovém ohledu,“ pokračuje Kleis.

iF Product Design Award  je jedno ze tří nejuznávanějších ocenění udělovaných v oblasti designérství, které získají jen výrobky sledující nejnovější designové trendy. Od roku 1954 hodnotí porota složená vždy ze známých odborníků na design každý rok přes 2000 produktů z několika desítek zemí. Vítězům je pak udělena cena iF Label. Kromě dvou LCD televizorů Sharp AQUOS získaly stejné ocenění i dva mobilní telefony Sharp - Vodafone GX29 a 905SH.

 

Témata článku: Sharp, Label, Důležitá role, Nejnovější trend, Sharp Aquos, Stejná strategie, Stejný design

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje