Město Szklarska Poreba v Polsku je první FREE Hotspot Zone v Evropě

5. září 2007
MSI uvádí Radeon HD 2600 Pro AGP
Město Szklarska Poreba v Polsku je první FREE Hotspot Zone v Evropě

Sklarska Poreba, Polsko, Dublin, Irsko – 27. srpna 2007 – společnost free-hotspot.com dnes oznámila, že city Sklarska Poreba v Polsku se stala první “Free Hotspot Zone” (Bezplatná zóna Hotspotů) v Evropě. Tato označení znamená, že přístup k internetu pro širokou veřejnost je umožněn prostřednictvím bezplatných hotspotů, které nyní operují v dané lokalitě.  Bezplatný bezdrátový přístup je nyní nabízen v 50 hotelích, restauracích, kavárnách a dalších prostorách  centra města a přilehlých oblastech.

Rozvoj FREE HotSpot Zone byl dovršen díky spolupráci s městem Szklarska Poreba. Arkadiusz Wichniak,  radní města Szklarska Poreba, zmiňuje: “ Hledali jsem způsob, jakým umožnit občanům města a turistům bezplatný přístup k internetu, který by byl zároveň přínosný pro komerční subjekty a nezatížil by finančně město. Společnost free-hotspot.com byla připravena spolupracovat s místními obchodními partnery způsobem, kterým splnila  obě daná kritéria”, dodává Wichniak.

“Služby společnosti free-hotspot dále podtrhly význam regionu Szklarska Poreba jako destinace vhodné pro trávení volného času”, říká Grzinna  Biederman, vedoucí marketingu a propagace města. “Během letních prázdnin, či zimních lyžařských víkendů, návštěvníci našeho regionu mohou plně využívat internetových služeb, kontrolovat e-maily, vyhledávat patřičné informace a to vše zdarma. Věříme, že Free Hotspot Zone zvýší zájem turistů o náš region, stejně tak jako o kulturní akce a festivaly, které pořádáme během celého roku.“

Joe Brunoli, Vice Prezident pro rozvoj trhu, free-hotspot.com  popisuje výhody programu FREE Hotspot Zone následovně: “Obce a města v Evropě hledají způsob jak umožnit svým občanům bezplatný přístup k internetu. Szklarska Poreba je jistý precedent ve spojení sil místního veřejného a komerčního sektoru , který umožní  bezplatný přístup k internetu pro širokou veřejnost  bez finanční zátěže městu – což samozřejmě zvýší přínos celé komunitě.”

Témata článku: Hotspot, Obchodní zóna, Celá Evropa, Prázdniny, Široká veřejnost, Obchodní význam, Zone, Free, Region, Festival, Letní prázdniny, Dublin, Precedent

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje